Superman'i Supergirl'de göreceğiz

Superman'i Supergirl'de göreceğiz
Yayın hayatına CBS kanalında başlayan, gelecek sezondan itibaren The CW'da ekrana gelecek olan Supergirl'de izleyicileri büyük sürprizler bekliyor.

DC çizgi romanlarından uyarlanan dizi ikinci sezon başlangıcında Superman'i ağırlayacak. Bildiğiniz gibi DC, genellikle Superman ve Batman gibi fazlaca bilinen kahramanlarının televizyonda yer almasına sıcak bakmıyor. Supergirl'e kadar Superman'in isminin televizyonda anılması yasaktı diyebiliriz. Dizinin ilk sezonunda hem Clark Kent'in ufaklığını gördük, hem de siluet halinde de olsa Çelik Adam hikayede ufak bir yere sahip oldu. Dizinin yaratıcıları kuzenler arasındaki ilişkiyi bir adım ileri taşımayı planlıyor.

Entertainment Weekly'ye konuşan Andrew Kreisberg durumu "Greg Berlanti, Ali Adler ve ben, Clarke Kent'i ve onun biraz daha ünlü alter egosu Superman'i dizide ağırlayacağımız için çok mutluyuz. Superman gelecek sezonun ilk iki bölümünde yer alacak." sözleriyle özetledi.

Paylaşılan bilgiler doğrultusunda Clark Kent'in kuzenini National City'de ziyaret edeceği, bu sırada yaşanan olaylar doğrultusunda Superman olarak da Kara'ya yardımcı olacağı biliniyor.

Supergirl, ikinci sezon bölümleriyle pazartesi günleri The CW kanalında ekrana gelecek.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER