Şu, "46 Yok Olan devam edecek mi" meselesini açıklığa kavuşturalım

Şu,
Star Tv bu sezon oldukça cesur bir adım atmış, Pana Film ortaklığında kurulan Nunova Film'in tasarladığı 60 dakikalık dizi 46 Yok Olan'a kapısını açmıştı. Dizi sosyal medya ve internet seyircisi tarafından oldukça sevilmesine rağmen, reyting listesinde çok başarılı olamadı. Ancak ne kanal ne de yapım şirketi zaten olağanüstü kazanç bekleyerek bu işe kalkışmamıştı. Cesur bir deneme yaptılar, en başarılı haliyle de yayında kaldılar.

Serinin sadece 13 bölüm planlandığı ve finale gideceği sıkça konuşulurken Uçankuş yazarı Birsen Altuntaş 46'nın yeni sezon onayı aldığını ve Star Tv'de devam edeceğini yazdı. Biz de haberi kullandık. Devam haberi dizinin seyircisi için de sevindirici bir gelişmeydi. Seride tema ve kadro değişikliği olup olmayacağı konusunda bir araştırmaya giriştiğimde ise ulaştığım bilgiler biraz daha farklı oldu.

Mümkün olduğunca en basit şekliyle ulaştığım bilgileri sizinle paylaşayım. Öncelikle 46 Yok Olan, Star Tv'de 13. bölümüyle birlikte final yapıyor. Finalde hikayenin ucu açık bırakılacakmış. Tecrübeyle sabittir ki bu tip finaller devam edip etmeyeceği kesin olmayan projeler ve kanal değiştirecek işler için uygulanır.

Nunova Film cephesinde ise haberler şöyle: Onlar prensip olarak 60 dakikalık (max 90 dakikalık) seriler üretmeye devam edeceklermiş. Ancak devam edecek olan seri 46 Yok Olan mı olacak; eğer devam ederse aynı çekirdek kadro ve hikaye ile mi devam edecek yoksa seriden bir spin-off mu çıkaracaklar ve bu kararlar sonucunda çıkan iş hangi kanalda yayınlanacak gibi soruların cevabı henüz belli değil.

Gelişmeleri RaniniTv'den takip edebilirsiniz..

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER