Paramparça: Endemol'den Erkan Petekkaya ve Şükran Ovalı ile ilgili açıklama geldi!

Paramparça: Endemol'den Erkan Petekkaya ve Şükran Ovalı ile ilgili açıklama geldi!
Star Tv'de yayınlanan Paramparça dizisinin oyuncuları; Erkan Petekkaya ve rol arkadaşı Şükran Ovalı ile ilgili basında çıkan yanlış haberlerle ilgili, dizinin yapımcısı olan Endemol Shine Türkiye'den bir basın açıklaması geldi.

İşte o açıklama;

Son günlerde çeşitli yayın organlarında ‘Paramparça’ dizimizin başrol oyuncusu Erkan Petekkaya ve rol arkadaşı Şükran Ovalı'nın ‘Paramparça’ dizisinde bazı anlaşmazlıklar yaşadıkları yönünde çıkan haberlerin hiçbir şekilde gerçeği yansıtmadığını birinci ağızdan sizlere iletmek isteriz.
 
Birlikte çalışmaktan çok keyif aldığımız ve dizimize büyük katkı sağlayan Şükran Ovalı’nın canlandırdığı ‘Ayşe’ karakteri planlandığı şekilde, anlaşmamız neticesinde ilerlemektedir. Yurt içinde ve yurt dışında, uzun sezonlar yayını devam eden dizilerde, hikayenin sürekliliğini sağlayabilmek için kimi oyuncularla sezonluk anlaşmalar yapılabilmektedir.
Kendisiyle çok severek birlikte çalışmamıza rağmen Şükran Ovalı’nın canlandırdığı ‘Ayşe’ karakteri de, hikayenin gidişatına bağlı olarak, sezon başında yaptığımız anlaşmaya göre, sezon sonunda diziye veda edecektir.
 
Çok önceden planlanmış bu durumu başka sebeplere bağlamak isteyenlere itibar etmemenizi rica ederiz.
 
Bu kısa ve önemli bilgiyi sizlerle paylaşırken, iki sezondur severek izlediğiniz ‘Paramparça’nın önümüzdeki sezon da yeni sürprizlerle ekranda olacağını müjdeleriz.
 
Saygılarımızla
Endemol Shine TürkiyeBİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER