Kara Sevda 34.yeni bölüm fragmanı yayınlandı!

Kara Sevda 34.yeni bölüm fragmanı yayınlandı!
Kara Sevda yeni 34.bölüm fragmanı Star TV'de yayınlandı mı? Kara Sevda 1 Haziran Çarşamba akşamı ekrana geldiği 33.bölümü ile yine takipçilerine heyecanlı dakikalar yaşattı. Bölümün final sahnesinde nam-ı diğer Habil ile Kabil kardeşler Asu ve Emir’in hesaplaşması haftaya damgasını vurdu. Namlunun ucundan son anda Kemal sayesinde kurtulan Asu’nun finali getiren sözleri başta Kemal ve Emir olmak üzere herkesi şoke etti. Zeynep’in bebeğinin Emir’den olduğunu öğrenen Kemal’in tepkisinin ne olacak? Olanları öğrendikten sonra Nihan, Emir ile nasıl yol alacak? Zeynep abisine nasıl hesap verecek? İzleyenlerin büyük bir merakla beklediği Kara Sevda 34.bölüm fragmanı sonunda yayınlandı. İşte merak edilen tüm detaylar ve daha fazlası ranini.tv’de. 

Geçen hafta yayınlanan bölümünde Emir ve Ozan'ın götürülmesiyle en az ilgilenen Asu oldu. Asu'yu karşısında gördüğünde Hakkı, Asu’nunkinden daha büyük bir şaşkınlık yaşandı. Kemal ile Nihan’ın arası gün be gün açılmaya devam ederken, Ozan’ın gözaltına alınması ile ikili arasında ipler tamamen gerildi. Asu ile Emir’in hesaplaşması ile finale giderken, Asu’nun Kemal’e Zeynep hakkında söyledikleri herkesi şoke etti… Başrollerinde Burak Özçivit ve Neslihan Atagül'ün paylaştığı, Hilal Saral'ın yönetmenliğini, Anıl Eke, Özlem Yılmaz ve Burcu Görgün'ün ise senaristliğini yaptığı Kara Sevda Çarşamba akşamı 34.bölümüyle 8 Haziran günü Star TV ekranlarında olacak. 

Dizinin yayınlanan 34.fragmanı, Kemal ile Asu’nun nişan töreni ve tüm bu olanları gözleri yaşlı izleyen Nihan’ın bakışları ile karşımıza geldi. Kemal’in babası Hüseyin bey’in Kemal’e verdiği öğütler, Kemal için artık Nihansız yeni bir yolun açıldığını gösterdi. Kemal, Nihan ile başında durduğu yol ayrımından çıkmış; artık kendine Asu ile yeni bir yol çizmiştir. Nihan ise bu nişan ile Kemal’i tamamen kaybettiğini düşünür. Kara Sevda 33.bölümde Emir ile Zeynep arasındaki gerçekler ortaya çıkmıştı. Yayınlanan 34.fragmanında bu konuyla ilgili henüz bir ipucu verilmemiştir.

Kara Sevda 34.yeni bölüm fragmanı:

 

Kara Sevda 33.bölüm neler oldu?  

Emir ve Ozan için aileler ve avukatlar seferber olur. Ozan için hayatı boyunca kaçtığı zor saatler başlarken, Emir parmaklıklar ardında intikam yeminini tazeler. Oradan çıkar çıkmaz iki eli kız kardeşinin yakasında olacaktır. Asu canını kurtarmak istiyorsa, o flaş diskleri amcasından almak zorundadır. Kemal, başlattığı sürecin kaçınılmaz bir sonu olarak Nihan'ın öfkesiyle karşı karşıya gelir. Nihan bütün öfkesiyle Kemal'in karşısına dikildiğinde, hayattaki en değerli şeyinin, Ozan'ın hayatının hesabını soracaktır. Kemal derdinin ne Nihan ne Ozan olduğunun, sadece Emir Kozcuoğlu'na bedel ödetmenin derdinde olduğunu ne kadar anlatmaya çalışsa da Nihan'ın öfkesi ve hayal kırıklığı kolay kolay dinecek gibi görünmüyordur. Emir'in içeriden çıkmasının an meselesi olduğunu bilen Asu, çareyi ondan korunabileceği tek yere, Kemal’e sığınmakta bulur. Kemal'in kanatları altında Emir'den saklanmaya çalışan Asu, onu neyin beklediğinin aslında farkındadır. Flaş disklere ulaşamadığı her dakika, Emir'in ellerine bir adım daha yaklaşmaktadır. Ozan içeride zor zamanlar geçirirken Zeynep de dışarıda Nihan'ın şüphelerinin hedefinde kalır. Nihan, Zeynep'le ilgili şüphelerinde her zamankinden daha ısrarcıdır. Nihan'ın elinden Asu sayesinde kurtulan Zeynep, Emir'le hayatının pazarlığına oturduğunda, gözü kimseyi görmeyecektir. Günün sonu, kaçınılmaz yüzleşmelere gebedir. Asu ve Emir karşı karşıya kaldıklarında, yüzleşmenin kapısı sadece onlar için değil, aynı zamanda Kemal ve Nihan için de açılacaktır. 


Kara Sevda dizisinin konusu özetle şu şekilde 3 farklı şekilde ekranlara gelecek olan Kemal hayatlarını berberlik yaparak kazanan bir babanın ortanca çocuğudur. Bir üniversitede Maden Mühendisliğini bitiren kemal iş aradığı dönemlerde teknelerin boya vernik işlerini yaparak harçlığını çıkartmaktaydı bir gün halk otobüsünde tanıştığı Nihan tüm hayatını alt üst eder. Büyük bir tutku ile birbirlerine bağlanan gençlerimiz çok kötü bir olay yaşanmasından dolayı Nihan'ın Kemal'i terketmesiyle Kara Sevda başlar. Kemal başvuru yaptığı bir madenden işe başlaması için haber aldığında Zonguldak'a gider ve 5 yıl orada yaşar kendini sevdirir. Birgün ocakta yaşanan bir kaza televizyonlara kadar çıkar ve herkes Kemal'den bahsediyordur. Kazada Patronu Hakkı Bey'i kurtaran Kemal gözüne girmeyi başarmıştır. Hakkı Bey Kemal'i oğlu gibi sever ve tüm işlerini yürütmesi içi ona devreder. Sırasıyla Öğrenci, Maden Mühendisi ve İş adamı oalrak ekranlara gelen Kemal artık çok güçlüdür. Nihan'ın eşi Emir'in katıldığı bir ihaleye katılarak zarar etmelerini sağladıktan sonra kendileri ile iş yapmak zorunda kalan Emir bey Kemal'i para ile yanına çekmeye çalışsada nafile.

Kara Sevda Oyuncuları

Kemal: Burak Özçivit 
Nihan: Neslihan Atagül
Emir: Kaan Urgancıoğlu
Leyla: Zerrin Tekindor
Önder: Kürşat Alnıaçık 
Galip: Burak Sergen
Hüseyin: Orhan Güner
Vildan: Neşe Baykent 
Ozan: Barış Alpaykut 
Asu: Melisa Aslı Pamuk
Fehime: Zeyno Eracar
Zeynep: Hazal Filiz Köse 
Tarık: Rüzgar Aksoy
Banu: Çağla Demir
Salih: Gökay Müftüoğlu 
Yasemin: Nihan Aşıcı 
Hakkı: Metin Coşkun

BUNLARI DA SEVERSİN

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER