Ayça Bingöl ve Bülent İnal sezonda Babamın Ailesi diyecek!

Ayça Bingöl ve Bülent İnal sezonda Babamın Ailesi diyecek!
Sezon yaklaştıkça peş peşe kadro ve yeni dizi haberleri duyulmaya başladı. Uçankuş TV'den Birsen Altuntaş'ın haberine göre en son Urfalıyam Ezelden dizisinde başrol oynayan Bülent İnal ve Benim Adım Gültepe dizisinden sonra televizyon oyunculuğuna bir süre ara veren Ayça Bingöl yeni sezonda televizyonda olacaklar.

Duyumlarımıza göre Gold Film'in hazırladığı ve Kanal D'de yayınlanacak olan yeni dramada her iki oyuncuyla da imza aşamasına gelinmiş. İki farklı şehirde iki farklı ailesi olan bir adamın hikayesine odaklanan dizi için sektör kulislerinde, "sezonun en tutarlı ve sağlam senaryosu" diyorlar. Bütün uğraşlarımıza rağmen Nihat Durak rejisine emanet edilen senaryoyu kimin kaleme aldığını henüz öğrenemedik.


Gelişmeleri bildireceğiz..


Yasal Uyarı: Bu sitede yayınlanan içerikler 5846 numaralı telif hakları yasası ile korunmaktadır.  www.ranini.tv'den yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin yayınlanamaz ve kullanımı yapılamaz.


BUNLARI DA SEVERSİN

DİZİ-YORUM : SEZON 1 , Bölüm 8
DİZİ-YORUM : SEZON 1 , Bölüm 5
DİZİ-YORUM : SEZON 1 , Bölüm 4
DİZİ-YORUM : SEZON 1 , Bölüm 2
DİZİ-YORUM : SEZON 1 , Bölüm 3
DİZİ-YORUM : SEZON 1 , Bölüm 3
DİZİ-YORUM : SEZON 1 , Bölüm 23
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER