Can Bonomo ile müzik yapmaya hazır mısınız?

Can Bonomo ile müzik yapmaya hazır mısınız?
Forum İstanbul Gençlik Haftası’nı coşkuyla kutluyor. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında 21 Mayıs Cumartesi günü gerçekleştirilecek olan Müzik Günü’nde Can Bonomo ve Dalganabak konserleri tüm ziyaretçileri eğlenceye davet ediyor.

Eğlence ve alışverişin zengin marka karmasıyla birlikte harmanlandığı Forum İstanbul, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında keyifli etkinliklere ev sahipliği yapıyor. 21 Mayıs Cumartesi günü gerçekleştirilecek Müzik Günü’nde, geçtiğimiz yıllarda Eurovision Şarkı Yarışması’nda ülkemizi başarıyla temsil eden Can Bonomo ve sokak sanatçısı olarak müzik hayatlarına başlamış başarılı grupDalganabak, tüm ziyaretçilere unutulmaz bir gün yaşatacak.

Can Bonomo ile interaktif müzik workshop’u!
Saat 20.00’da sahne alacak Can Bonomo akustik konseri ile ziyaretçilerle buluşacak. İnteraktif olarak gerçekleşecek etkinlikte Bonomo, ziyaretçilerin katılımıyla şarkılarını seslendirecek. Can Bonomo’nun yanı sıra; 14.00’dan itibaren, 16.00 ve 18.00 saatlerinde her saat başı ziyaretçilerle buluşacak Dalganabak isimli müzik grubu da interaktif konser heyecanını doyasıya yaşatacak. Performansları sırasında zaman zaman ziyaretçilere hediye edilecek müzik aletleriyle de Dalganabak’ın şarkılarına herkes eşik edebilecek.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER