Game of Thrones: Ölüm Jon Snow'u nasıl değiştirecek?

Game of Thrones: Ölüm Jon Snow'u nasıl değiştirecek?
HBO'nun sevilen dizisi Game of Thrones altıncı sezona tam gaz devam ediyor. Dizinin ekrana gelen Home isimli bölümde Jon Snow sonunda hayata döndürüldü. Bu da dizinin hayranları arasında büyük bir heyecan yarattı. Peki ölüp sonra hayata yeniden gelmek Jon Snow'u ne şekilde değiştirecek? Bu soruyu karaktere hayat veren Kit Harington yanıtladı.

Entertainment Weekly'ye konuşan Harington, "En başta Jon'un uyanıp normal bir şekilde hayatına devam edeceğinden endişelenmiştim. Böyle olursa ölmesinin bir anlamı olmayacaktı. Bu sebeple değişmesi gerekiyor. İleride Melisandre'nin şahane bir sorusu var. "Orada neler gördün?" diyor. Jon da "Hiçbir şey. Hiçbir şey görmedim." diye cevap veriyor. Bu da en büyük korkumuzun gerçekleştiği anlamına geliyor. [Dizide] ölümden sonra bir hayat yok. Bence bu sezondaki en önemli cümle. Jon şimdiye kadar asla ölümden korkmadı. Bu da onu güçlü ve onurlu bir adam yaptı. Ancak o artık yaşamına dair bir şey fark ediyor. Hayatını doya doya yaşaması lazım çünkü ondan sonra hiçbir şey yok. Sınırı aşıp hiçbir şey görmemek onu etkiliyor. Bu da onun içine resmen allah korkusu düşürüyor. Ölümden sonraki unutulmuşluk onu esaslı bir şekilde değiştiriyor. Artık ölmek istemiyor. Ancak tekrar ölürse de hayata döndürülmek niyetinde de değil." sözleriyle durumu özetledi.

Sevilen oyuncuya göre altıncı sezonun üçüncü bölümünden itibaren başka bir Jon Snow göreceğiz. Bu durum hikaye akışını ne şekilde değiştirecek, farklılaşan Jon Snow ne gibi maceralara yelken açacak, bekleyip göreceğiz.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER