Tuvana Türkay'dan, ‘Hadi Be’ye özel açıklamalar!

Tuvana Türkay'dan, ‘Hadi Be’ye özel açıklamalar!
Emre Saygı’nın sosyal medya platformu Younow’dan canlı yayınlanan interaktif Talk Show programı ‘Hadi Be’nin konuğu, ünlü oyuncu Tuvana Türkay oldu. Younow takipçilerinin ve Emre Saygı’nın sorularını yanıtlayan Tuvana Türkay iddialı açıklamalarda bulundu. 

Oyuncunun Bedeni Kiralıktır

Her projede canlandırdığı karakterlerin birbirlerinden çok farklı olduğunu belirten Tuvana Türkay “İnandığım bir rol için 20 kilo da alabilirim yada saçlarımı da hiç düşünmeden kazıtabilirim. Bu benim mesleğim. Oyuncunun bedeni kiralıktır. Her zaman bunu söylerim ve buna inanarım. Bu sınırlarım olmadığı anlamına gelmesin. Yeter ki rolüme ve projeye inanayım. Rolüm için ne gerekiyorsa yaparım. Mesela ‘Game Of Bizans’ta müstehcen bulunan sahnelerim vardı. Bir başka proje de ise daha farklı bir karakterle seyirci karşısına çıkabiliyorum” dedi. 

Kıskanç Bir Kadınım

Kıskanç bir kadın olduğunu ve evliliği düşünemediğini ifade eden Tuvana Türkay “Çok fazla kıskanç bir kadınım. Bunu biraz törpülemem gerekiyor. Kıskançlıkta öte 'kıskaç' biriyim diyebilirim. Sevdiğimi asla paylaşamam ama dünyevi her şeyimi paylaşırım. Evlenmeyi düşünmüyorum. Evlilikte öyle düşünülerek olan bir şey değil. Dünyaya geliş amacımız çocuk sahibi olmak. Genlerimizi bir sonraki nesile aktarabilmek. Tek isteğim 3- 4 çocuğum olması. Çocuklarımın olmasını çok istiyorum” dedi.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER