Nathan Fillion, Stana Katic ayrılığı hakkında konuştu

Nathan Fillion, Stana Katic ayrılığı hakkında konuştu
ABC kanalında ekrana gelen Castle dizisinden iki ismin ayrılacağını dün duyurmuştuk. Nathan Fillion sonunda bu konudaki sessizliğini bozdu. Stana Katic'in diziden ayrılmasına dair Twitter üzerinden konuştu.

Daha önce de duyurduğumuz gibi Castle dizisi sekizinci sezonuyla izleyici karşısına çıkmaya devam ediyor. Reytingleri giderek düşen yapım henüz dokuzuncu sezon onayı almadı. Ancak devam kararı alınması halinde Castle yola Stana Katic ve Tamala Jones olmadan devam edecek. Bu durum da hayranları huzursuz ediyor.

Nathan Fillion da bu gelişmelerin ardından kendi Twiter hesabı üzerinden kısa bir açıklamada bulundu. Fillion, "Castle iş hayatımın en güzel yanlarından biri oldu ve umarım uzun yıllar devam eder. Stana şimdiye kadar benim partnerimdi. Ona Beckett gibi televizyonun şahane polislerinden birini yarattığı için teşekkür ederim. Ona her şeyin en iyisini diliyorum. Yapacağı her işte başarılı olacağına dair şüphem yok. Onu özleyeceğim." sözlerini paylaştı. Tamala Jones'un ayrılığı konusunaysa değinmemeyi tercih etti.

Tüm bu açıklamaların yanında Castle dizisinin akıbeti belirsizliğini sürdürüyor. Dizi sekizinci sezon bölümleriyle Amerika'da pazartesi günleri ABC kanalında ekrana gelmeye devam ediyor.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER