Kara Sevda'nın dikkat çeken intikam dolu ikilisi: Asu ve Tufan!

Kara Sevda'nın dikkat çeken intikam dolu ikilisi: Asu ve Tufan!
Star Tv'de yayınlanan Ay Yapım imzalı, Kara Sevda, her Çarşamba milyonları ekran başına toplamayı başarıyor. Dizide Melisa Aslı Pamuk ve Ali Burak Ceylan'ın canlandırdığı Asu ve Tufan karakterleri başarılı oyunculuklarıyla büyük beğeni topluyor. Hikâyede Emir ve ailesinden intikam almak için bir araya gelen Asu ve Tufan'ın gizemli işbirliği ve bu işbirliğinden doğan entrikalar herkesin dikkatlerini çekiyor.

Kara Sevda'da; Emir (Kaan Urgancıoğlu) ve babası Galip'in (Burak Sergen)  yıllar önce hayatlarını kararttığı Asu ve Tufan'ın farklı kimliklerle intikam almak için yaptığı planlar her bölüm izleyiciyi ters köşeye yatırıyor. İş ortağı olarak tanıdığı Asu'nun aslında kız kardeşi olduğunu; sağ kolu olarak bildiği Tufan'ın ise yıllar önce Galip tarafından acımasızca annesinden koparıldığını bilmeyen Emir'i yeni bölümde heyecan dolu sürprizler bekliyor.

KEMAL VE EMİR YERALTINDA HESAPLAŞIYOR!
Kara Sevda'nın bu hafta yayınlanacak bölümünde, Nihan'ın kendisini boşluğa bırakarak canını tehlikeye atması Kemal ve Emir'i bu kez en sert hesaplaşmaya itecek.

Dizinin merakla beklenen bölümünde Kemal, yaşam savaşı veren Nihan hayati tehlikeye atlatırsa onu tekrar Emir'le yaşamaya mahkum etmek istemeyecek. Maden ocağında gerçekleşecek Kemal ve Emir hesaplaşmasında yaşanacak gelişmeler dizide yeni bir dönemin başlamasına neden olacak.

Burak Özçivit ve Neslihan Atagül'ün rol aldığı Kara Sevda heyecan dolu yeni bölümüyle 13 Nisan Çarşamba günü saat 20:00 Star TV'de...
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER