Hayatı Uçlarda Yaşayanlar, Nat Geo'da başlıyor

Hayatı Uçlarda Yaşayanlar, Nat Geo'da başlıyor
Modern hayattan uzaklaşarak yeni bir yol çizen, doğanın zorluklarıyla yüzleşmeye ve mücadele etmeye gönüllü insanların hikayeleri; Hayatı Uçlarda Yaşayanlar belgesel serisi ile 12 Nisan’dan itibaren her Salı, 22.00’de Nat Geo’da olacak.

Modern dünyada ofis ve ev arasında geçen hayatlar, akıntıya karşı yüzerek verilen varoluş ve kendini ifade etme savaşı, faturalar, kiralar ve çok daha fazlası ile şehir hayatı çoğu insan için çıkmaz bir sokak. Bu insanlardan farklı bir yolu seçen ve bu biçilmiş hayatın dışına çıkarak özgürlüğe doğru yola çıkan insanların yaşamları Hayatı Uçlarda Yaşayanlar belgesel serisi ile 12 Nisan’dan itibaren her Salı, 22.00’de National Geographic Channel’da ekrana geliyor.

Yaşadıkları toplumu, şehri ve işlerini geride bırakarak kuralları kendilerinin koyduğu yeni bir yaşam kuran bu insanlar modern hayattan kaçıyor ve sistemin dışına çıkarak cesur hikayelerin sıra dışı kahramanları oluyorlar. Hayatı Uçlarda Yaşayanlar belgesel serisi ile bu insanların yaşamları, nelerden vazgeçtikleri ve nelere katlanarak mutlu ve özgür olduklarının hikayesi gözler önüne seriliyor.

Hayatı Uçlarda Yaşayanlar, 12 Nisan’dan itibaren salı günleri saat 22.00’de National Geographic Channel’da izleyicilerle buluşacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER