The Girlfriend Experience ve Ash vs Evil Dead, İsrail izleyicisiyle buluşacak

The Girlfriend Experience ve Ash vs Evil Dead, İsrail izleyicisiyle buluşacak
Starz ve İsrail'de bir ödemeli televizyon platformu olan Yes, iki dizi için anlaşmaya vardıklarını duyurdu. İki mecranın imza attığı anlaşma doğrultusunda Ash vs Evil Dead ile yeni dizi The Girlfriend Experience, Yes seç - izle mecrasında izlenebilecek. 

10 Nisan'da başlauacak olan The Girlfriend Experience, Steven Soderbergh'in elinden çıkıyor. Dizide Riley Keough, Mary Lynn Rajskub, Paul Sparks, Kate Lyn Sheil gibi isimler rol alıyor. Proje Christine Reade isminde bir hukuk öğrencisinin kış arkadaş deneyimi adı verilen işe adım atmasıyla başlıyor. Dizinin ilk bölümü 11 Nisan'da Yes'te olacak. Tüm bölümler haftalık olarak İsrail izleyicisiyle buluşacak.

Ash vs Evil Dead dizisi de ikinci sezonuyla devam edecek. Dizide Bruce Campbell, Lucy Lawless, Jill Marie Jones ve Ray Santiago gibi oyuncular karşımıza çıkıyor. Ash Williams'ın karanlık güçlerle mücadelesi devam ediyor. Dizi 16 Mayıs'ta Yes seç - izle platformunda olacak. İkinci sezon bölümleri de Amerika'yla yakın tarihlerde İsrail'den izlenebilecek.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER