SpongeBob SquarePants, yeni bölümleriyle Nickelodeon ekranlarında!

SpongeBob SquarePants, yeni bölümleriyle Nickelodeon ekranlarında!

Sevilen karakter SpongeBob Square Pants, yeni bölümleriyle 4 Ocak Pazartesi’den 8 Ocak Cuma’ya her gün saat 14.00’da Nickelodeon ekranlarına geliyor. Yeni bölümlerin tekrarı ise 9 Ocak Cumartesi günü saat 9.20’de ve 10 Ocak Pazar günü saat 15.20’de izlenebiliyor.

SpongeBob Square Pants’in yeni bölümlerinde, iki efsanevi beyefendi, kibarlığı bir kenara bırakıyor: Ringin bir köşesinde, kalbi yumuşak ama kaşları her daim çatık ama kaşları her daim çatık sıya bir mücadele bekliyor.Harvey Beaks yer alıyor. Beaks’in karşı köşesinde ise kibarlığın diğer adı, her daim gülümseyen sünger, Krabby Patties’in kralı: SpongeBob Square Pants var. SpongeBob ve Harvey Beaks’e özel yeni bölümlerde, şehirdeki bu iki kibar beyefendiyi kıyasıya bir mücadele bekliyor.

4 Ocak Pazartesi günü saat 14.00’dan itibaren hafta boyunca, SpongeBob ve Harvey’in beladan uzaklaşmak için takındıkları ‘iyi’ tavrı konu alan özel bölümler sizi bekliyor. Yeni bölümlerin tekrarları ise 9 Ocak Cumartesi günü saat 9.20’de ve 10 Ocak Pazar günü saat 15.20’de izlenebilecek.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER