The X-Files'in kamera arkasından 21 dakikalık bir video geldi

The X-Files'in kamera arkasından 21 dakikalık bir video geldi
The X-Files'ın yeni bölümleri için ayıracak 21 dakikanız var mı? The X-Files'ın kamera arkasından neredeyse komedi dizisi bölümü uzunluğunda bir video paylaşıldı.

Bu uzun videoda David Duchovny, Gillian Anderson, Joel McHale, Annet Mahendru ve Chris Carter gibi isimleri görüyoruz. Bizlere yeni bölümlerde bizleri nelerin beklediğinden bahsediyorlar. David ve Gillian, uzun bir zaman ardından aynı karakterlere bürünmenin biraz zaman aldığını, ancak kısa bir sürede eski ritimlerine geri döndüklerini söylüyor. Joel McHale sözleriyle dizinin büyük bir hayranı olduğunu belli ediyor. Bu yüzden bir şekilde bu dünyaya dahil olma fırsatını kaçırmadığı için mutlu olduğunu görüyoruz. Chris Carter, yeni bölümleri dizinin hayranlarına borçlu olduklarını, bu yüzden onlara yeni hikayeler ve gelişmeler borçlu olduklarını söylüyor. Altı bölümlük bu kısa maceranın içinde bölümlük hikayelerin de olacağını ancak temelde yeni sezonun arada geçen zamanda neler olduğunu anlatacağını, The X-Files mitolojisini ileriye taşıyacağını da dile getiriyor.

Bunun yanında yeni bölümlerde bizleri bolca aksiyonun da beklediği belli oluyor. Mulder ve Scully, X Dosyalarına geri dönmeleriyle birlikte kendilerini maceranın içinde buluyor. Onları fiziksel olarak aktif şekilde görüyoruz. Anderson'ın dublör kullanmadan ufak bir kavga sahnesi olduğunu, Duchovny'nin içinde iki cümle geçen bir dövüş sahnesini altı saatte çektiğini açıklıyorlar.

The X-Files serisini sevenlerin merakla beklediği yeni bölümler 24 Ocak'ta ekrana gelmeye başlayacak. Bu bölümleri ülkemizde FoxCrime izleyicilerle buluşturacak. Bahsi geçen uzun videoyu hemen aşağıda bulabilirsiniz.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER