A&E'den yeni dizi: Damien

A&E'den yeni dizi: Damien
A&E kanalı yeni dizisi Damien için kısa bir tanıtım paylaştı. Yapımcılığını The Walking Dead'le tanınan Glen Mazzara'nın üstlendiği dizi 1976 yapımı The Omen filmine devam niteliği taşıyor.

Fox 21 Television Studios ve 44 Strong Productions ortak yapımı dizide Merlin ve Homeland dizilerinde rol alan Bradley James başrolde yer alıyor. Ana karakterimiz Damien Thorn'a hayat veriyor. Ona Barbara Hershey, Omid Abtahi ve Meganlyn Echikunwoke gibi isimler eşlik ediyor.

Damien, The Omen filminde gördüğümüz gizemli çocuk Damien Thorn'un yetişkinlik hayatını konu ediyor. Genç adam kendisini saran şeytansı güçlerin farkında olmadan büyüyor. Geçmişin izlerini hala taşıyan Damien, sonunda gerçek kimliğiyle yani Deccal olduğuyla yüzleşmek zorunda kalıyor. Dünya'nın en güçlü kadınlarından biri olan Ann Rutledge, onun kaderini gerçekleştirmesine yardımcı olma sorumluluğunu üstleniyor.

İlk bölümünü Shekhar Kapur'un yönettiği Damien'ın yayın hayatına 2016 yılı içinde başlaması bekleniyor. Paylaşılan tanıtımı hemen aşağıda bulabilirsiniz.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER