Baba Candır: Oscar goes to Haluk!
Oscar da aldık Elhamdülillah!
Yazıma saf kendi düşüncelerim, izlenimlerimle başlamak isterim daima. Lâkin bölümü sizlerle aynı anda izleyemediğimden, o sırada göz ucuyla da olsa yorumlara bakmaktan kendimi alamazdım hatta en sonunda kendimi internete yüklenen kısa videoları izlerken bulurdum. Bunu yapmayı sevmiyorum ama işte o kadar güzel ki yapılan yorumlar, kapılmamak elde değil.

Yeri gelmişken bir parantez açayım dizinin sosyal medya hesapları fevkalâde zaten de Youtube’a hemencecik yüklenen bölümlerle de gönlümüzü çalıyorlar. Ne kadar da çalışkan bir ekip, nazar değmesin efendim. Ne diyordum ben? Heh işte bu bölüm kendimi tuttum, efendi efendi bölümümü izledim. Ve hazırım.


Hamileliğini düşünemiyorum o nasıl iştahtır.

Haluk ve Ece ne kadar tatlı bir çift oldular. Böyle genelde çiftlerin ilişkileri boyut değiştirince bir olmamışlık hasıl olur bende alışma evresi gibi; ama çok beklediğimizden midir yoksa bu aralar gördüğüm en uyumlu çift olduklarından mıdır, çok güzeller valla gözlerimi alamadım Halık-Ece ikilisinin sahnelerinden. Uyum akıyor. Çok da hızlı çıktılar, geçen bölüm kavuşma sonrası evlilik teklifi. Hayır, memnunum tabii ama o uzun flörtleşmeler, sürüncemeli, aşk üçgenli gözümü kanatan ilişkilerden mütevellit alışkın değilim.

Ee, burada da iyi ki Baba Candır dedirtiyor dizi. Eğer Haluk gibi seviyorsan beklemeye ne lüzum var gider Allah’ın emri peygamberin kavliyle istersin. Haluk gibi olun. Ama o evliliğe daha çok var. Ben söyleyeyim ama, üzülmeyin canım önemli olan niyet gerisi gelir, güzel güzel.Yazı devam ediyor..
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER