Burçin Terzioğlu: “Poyraz Karayel, bu sezon daha heyecanlı, daha tutkulu"

Burçin Terzioğlu: “Poyraz Karayel, bu sezon daha heyecanlı, daha tutkulu
Kanal D’nin yapımcılığını Limon Film’in üstlendiği, yönetmenliğini Çağrı Vila Lostuvalı’nın yaptığı, başrollerini; İlker Kaleli, Burçin Terzioğlu, Musa Uzunlar, Özkan Uğur, İdil Fırat, Ali İl, Celil Nalçakan, Kanbolat Görkem Arslan, Emel Çölgençen , Hare Sürel , Ece Özdikici ,Cem Cücenoğlu, Ataberk Mutlu, İsmail Düvenci, Emirhan Akbaba ve Gülçin Hatıhan’ın paylaştıkları, geçtiğimiz sezona damgasını vuran dizisi “Poyraz Karayel” in yeni sezon çekimleri Yunanistan’da başladı.

Adanın gözde mekanlarında bisiklete binerken görüntülenen Burçin Terzioğlu neşeli ve enerjik tavırları ile dikkat çekti. Merakla beklenen diziden renkli kareler basınla paylaşılırken Poyraz Karayel’in güzel oyuncusu yeni sezon ile ilgili açıklamalarda bulundu;

Tatilimizi yaptık, dinlendik ve serüvenimize kaldığımız yerden devam ediyoruz. Bu sezonun daha da heyecanlı olacağını söyleyebilirim. Aramıza bu sezon yeni oyuncular ve karakterler de katıldı. Hikayemiz daha da güçlenecek. Ayşegül’ü zorlu hayatında yine önemli kararlar bekliyor. Yeni sezon çekimlerine Yunanistan’da başladık. Şimdi heyecanla seyirciyle buluşmayı bekliyoruz.”

Beklenmedik gelişmeler, yeni karakterler ve sürprizlerle Poyraz Karayel çok yakında Kanal D’de.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER