Red Notice, Netflix'in en çok izlenen filmi oldu

Red Notice, Netflix'in en çok izlenen filmi oldu
Red Notice, önemli bir başarıya daha imza attı. Daha önce Netflix'in yayınlandığı gün en çok izlenen filmi olan Red Notice, aynı zamanda platformun en çok izlenen filmi olmayı da başardı. Açıklamayı sosyal medya hesabından başrol oyuncularından Dwayne Johnson yaptı.

İzlenme oranlarını haftalık olarak Top 10 şeklinde duyurmaya başlayan Netflix, 8-14 Kasım aralığında Red Notice'in 148,720,000 saat izlendiğini ve zirvede yer aldığını açıklamıştı. 15-21 Kasım aralığında da zirvede yer alan filmin 129,110,000 saat izlendiği öğrenildi. Böylece 12 Kasım'da izleyiciyle buluşan aksiyon-komedi türündeki yapım 10 gün içerisinde yaklaşık 278 milyon saat civarı izlenmiş oldu.

Eylül sonunda Netflix tarihinin en çok izlenen içeriklerini duyuran Eş-CEO Ted Sarandos'un açıklamasına göre film listesinde zirvede 282 milyon saat ile Bird Box bulunuyordu. Salı günü listenin ikinci sırasına yerleşen Red Notice, aradan geçen zamanda ufak farkı da kapatarak zirveye yerleşti. Red Notice, 28 gün sonundaysa aradaki farkı daha da açmış olacak ve zirvedeki yerini sağlamlaştıracak.

Başrollerinde Ryan Reynolds ve Gal Gadot'un da yer aldığı film, 200 milyon dolarlık bütçesiyle Netflix’in en pahalı yapımı olarak da öne çıkıyor. Red Notice, FBI ajanı John Harley’nin (Johnson) Nolan Booth'la (Reynolds) zorunlu bir ortalık kurarak The Bishop lakaplı ünlü sanat hırsızını (Gadot) yakalamak için girdikleri mücadeleyi konu alıyor. Rawson Marshall Thurber'ın yönettiği filmin kadrosunda Ritu Arya, Chris Diamantopoulos ve Ivan Mbakop da bulunuyor. 
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER