Hababam Sınıfı Kıbrıs'ta: Yaz Oyunları, 2 Aralık'ta Netflix Türkiye'de!

Hababam Sınıfı Kıbrıs'ta: Yaz Oyunları, 2 Aralık'ta Netflix Türkiye'de!
Hababam Sınıfı serisinin yeni filmi Yaz Oyunları filmi Hababam Sınıfı Kıbrıs'ta: Yaz Oyunları 2 Aralık'ta Netflix Türkiye'ye geliyor.

Devam filminin kadrosunda Mehmet Ali Erbil, Altan Erkekli, Yusuf Çim, Toygan Avanoğlu, Fırat Albayram, Giray Altınok, Hakan Meriçliler, Öykü Çelik ve Deniz Akkaya gibi isimler yer alıyor. Yapımını HANN'ın üstlendiği filmi Doğa Can Anafarta yönetti.

Kıbrıs'ta her yıl düzenlenen Liselerarası geleneksel yaz oyunlarına bu yıl Özel Çamlıca Lisesi de katılma hakkı kazanır. Okulun sahibi Pinti Lütfullah bu yarışma için Fen Bölümünden dört öğrenci seçer. Fakat Hababam'ın planı devreye girer ve bu dört öğrencinin yerine Kıbrıs uçağındaki yerlerini alanlar Yakışıklı, Racon, Format ve Dede olur. Şampiyon olmayı hiç umursamayan ve tek amaçları güzel bir tatil olan Hababam için bu yarışma, arkadaşlık ve dayanışmanın değerini anladıkları bir maceraya dönüşecektir.

Salgının da araya girmesiyle vizyonu iki kez ertelenen yeni Hababam Sınıfı'nın 5 Şubat'ta Netflix Türkiye'ye gelmesi bekleniyordu ancak daha sonra bu karardan vazgeçildi. Film, 2 Temmuz'da vizyona girerek izleyiciyle buluştu. BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER