DasDas’ın tüm yeni prodüksiyonları yeniden seyirciyle buluşuyor!

DasDas’ın tüm yeni prodüksiyonları yeniden seyirciyle buluşuyor!
DasDas’ın bu sezon prömiyer yapan tüm yeni prodüksiyonları bu hafta yeniden seyirciyle buluşuyor. ‘Bir Barda Bir Gece’, ‘Deli Bayramı’ ve ‘Romeo & Juliet’; yeni haftada tiyatroseverleri bambaşka dünyalara götürecek.
 
26 Kasım akşamı 20.30’da DasDas’ın merakla beklenen oyunu ‘Bir Barda Bir Gece’ prömiyerini yapıyor. Afra Saraçoğlu ile Nurgül Yeşilçay’ın tiyatro sahnesinde buluştuğu Lulu Raczka imzalı oyunkadınların her akşam başlayan elektrik kesintileri sırasında kayboldukları bir dünyada arkadaşını bulmak için bir bara giden üniformalı kız ile barın tek çalışanı bir kadının arasındaki gerilimin ve soru işaretlerinin hiç bitmediği geceye izleyenleri davet ediyor. Günümüze pek de uzak olmayan distopik bir dünyayı merkezine alacak Nagihan Gürkan yönetmenliğindeki ‘Bir Barda Bir Gece’ aynı zamanda 27 Kasım ve 3 Aralık akşamları 20.30’da, 28 Aralık günü ise 17.00’de izlenebilecek.
 
Büyük bir ilgiyle takip edilen Metin Akpınar süpervizörlüğündeki ‘Deli Bayramı’29 Kasım ve 2 Aralık akşamları DasDas Sahne’de olacak. Yönetmenliğini Metin Akpınar ile Mert Fırat’ın üstlendiği; kadrosunda ise Alper Baytekin, Ayşegül Cengiz, Büşra Alnıtemiz, Cansu Boz, Didem Balçın, Erdi Güçlü, Hande Özkurt, Kadir Burak Baydar, Mert Fırat, Nila Fırat, Özgün Aydın, Tunahan Çilingir ve Volkan Yosunlu’nun bir araya geldiği oyunda tiyatroseverler keyifli bir komediye tanıklık edecek.
 
Yeni haftada ‘Romeo & Juliet’, Shakespeare’in ölümsüz eserini DasDas Sahne’de seyirciyle buluşturmaya devam ediyor. Son yılların başarılı genç oyuncularından Deniz Can Aktaş’ın Romeo’ya, Naz Çağla Irmak’ın ise Juliet’e hayat verdiği oyunda ikiliye Ayberk Aladar, Barış Gönenen, Başak Kıvılcım Ertanoğlu, Can Avcı, Ceren Boz, Erdem Akakçe, Ertuğrul Gümrükçüoğlu, Hülya Gülşen, Onur Tanyeri, Sinan Gülşen ve Ümit Erlim eşlik ediyor. Mert Fırat ile Nagihan Gürkan yönetmenliğindeki oyun, 30 Kasım ve 1 Aralık akşamları DasDas Sahne’de unutulmaz bir aşk hikayesini gözler önüne serecek.
 
Detaylı Program için: www.dasdas.com.tr
Bilet Satış: www.mobilet.com
 

26 Kasım

Cuma

20.30

Bir Barda Bir Gece

27 Kasım

Cumartesi

20.30

Bir Barda Bir Gece

28 Kasım

Pazar

17.00

Bir Barda Bir Gece

29 Kasım

Pazartesi

20.30

Deli Bayramı

30 Kasım

Salı

20.30

Romeo & Juliet

1 Aralık

Çarşamba

20.30

Romeo & Juliet

2 Aralık

Perşembe

20.30

Deli Bayramı

3 Aralık

Cuma

20.30

Bir Barda Bir Gece
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER