The Suicide Squad: İntihar Timi filmi 30 Temmuz’da sinemalarda!

The Suicide Squad: İntihar Timi filmi 30 Temmuz’da sinemalarda!
Yazar-yönetmen James Gunn’ın korkunç derecede güzel zekasından çıkan, Warner Bros. Pictures yapımı süper kahraman aksiyon macera filmi “The Suicide Squad: İntihar Timi” DC koleksiyonunun en azılı suçlularından bir grubu bir araya getiriyor.

Cehenneme hoş geldiniz —nam-ı diğer Belle Reve’e, yani Amerika Birleşik Devletleri'ndeki en yüksek ölüm oranına sahip hapishaneye. En beter Süper Kötülerin tutulduğu ve kurtulmak için her şeyi yapacakları, hatta süper gizli, süper şaibeli Görev Gücü X'e bile katılacakları bir yerdir burası. Günün “yap ya da öl” görevi ne midir? Bloodsport, Peacemaker, Captain Boomerang, Ratcatcher 2, Savant, King Shark, Blackguard, Javelin ve herkesin en sevdiği psikopat Harley Quinn’in de aralarında bulunduğu bir mahkumlar timi oluşturmak; sonra onları ağır bir şekilde silahlandırmak ve (tam anlamıyla) kerbela, düşmanla dolu Corto Maltese adasına bırakmak. Her köşe başında militan düşmanlar ve gerilla güçleriyle dolu bir ormanda yayan olarak ilerleyen İntihar Timi, uslu durmalarını sağlamak için başlarında sadece Albay Rick Flag'in —kulaklarında ise her hareketlerini izleyen, Amanda Waller'ın teknoloji harikası cihazlarının— bulunduğu bir arama ve yok etme görevindedir... Ve her zaman olduğu gibi, yanlış tek bir hamle yaparlarsa (ya rakipleri, ya bir takım arkadaşları ya da bizzat Waller tarafından) öldürülecektirler. Bir bahis yapılacaksa, akıllı seçim parayı onların —hepsinin— karşısındakilere yatırmak olacaktır.

Filmin başrollerini Margot Robbie (“Birds of Prey”, “Bombshell”), Idris Elba (“Avengers: Infinity War”), John Cena (yakında yayınlanacak HBO Max dizisi “Peacemaker”, “F9”), Joel Kinnaman (“Suicide Squad”), Jai Courtney (“Divergent” serisi), Peter Capaldi (“World War Z”, BBC yapımı “Doctor Who” ), David Dastmalchian (yakında gösterime girecek “Dune”, “Ant-Man and the Wasp”), Daniela Melchior (“Parque Mayer”), Michael Rooker (“Guardians of the Galaxy” filmleri), Alice Braga (“Elysium”), Pete Davidson (“The King of Staten Island”, TV yapımı “Saturday Night Live”), Joaquín Cosio (“Spider-Man: Into the Spider-Verse”, TV yapımı “Narcos: Mexico”), Juan Diego Botto (“The Europeans”), Storm Reid (“The Invisible Man”, “A Wrinkle in Time”, “Euphoria”), Nathan Fillion (“Guardians of the Galaxy”, TV yapımı “The Rookie”), Steve Agee (“Brightburn”, “Guardians of the Galaxy Vol. 2”), Sean Gunn (“Guardians of the Galaxy” filmleri, “Avengers” filmleri), Mayling Ng (“Wonder Woman”), Flula Borg (“Ralph Breaks the Internet”), Jennifer Holland (“Brightburn”, yakında yayınlanacak HBO Max dizisi “Peacemaker”) ve Tinashe Kajese (TV yapımı “Valor”, “The Inspectors”) paylaşıyor. Filmde ayrıca Sylvester Stallone (“Rocky”, “Rambo” ve “Expendables” serileri) ile Viola Davis de (“Ma Rainey imzalı Black Bottom”, “Suicide Squad”) yer alıyor.

Gunn (“Guardian of the Galaxy” filmleri) filmi DC karakterlerini esas alan kendi senaryosuna dayanarak yönetti. Filmin yapımcılığını Charles Roven ve Peter Safran; yönetici yapımcılığını ise Zack Snyder, Deborah Snyder, Walter Hamada, Chantal Nong Vo, Nikolas Korda ve Richard Suckle gerçekleştirdi.

Gunn’ın yaratıcı ekibi; görüntü yönetiminde Henry Braham (“Guardians of the Galaxy Vol. 2”), yapım tasarımında Beth Mickle (“Captain Marvel”), kurguda Fred Raskin (“Guardians of the Galaxy Vol. 2”, “Once Upon a Time… In Hollywood”) ve Christian Wagner (“Fast & Furious” filmleri), kostüm tasarımında ise Oscar adayı Judianna Makovsky’den (“Guardians of the Galaxy Vol 2”, “Avengers: Endgame”, “Harry Potter and the Sorcerer’s Stone”) oluşuyor.  Filmin müziği John Murphy’nin (“Kick-Ass”) imzasını taşıyor.

Warner Bros. Pictures bir Atlas Entertainment ve Peter Safran yapımı olan James Gunn filmi “The Suicide Squad: İntihar Timi”ni sunar. Filmin dünya çapındaki dağıtımını Warner Bros. Pictures üstlenecek.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER