Matrix 4'un kadrosuna Brian J. Smith de katıldı

Matrix 4'un kadrosuna Brian J. Smith de katıldı
Ağustos ayında dördüncü filmiyle sinemalara döneceği duyurulan Matrix'in yeni filminin kadrosuna Brian J. Smith de katıldı.  

Yeni filmin senaryosunu ve yapımcılığını bir kez daha Lana Wachowski üstlendi. Filmin senaryosunda Wachowski'ye Aleksander Hemon ve David Mitchell eşlik ediyor. Keanu Reeves (Neo), Carrie-Anne Moss (Trinity) ve Jada Pinkett Smith (Niobe) yeni filmde de yer alacaklar.

Kadroda Smith dışında Jonathan Groff, Yahya Abdul-Mateen II, Jessica Henwick, Neil Patrick Harris, Max Riemelt, Toby Onwumere ve Eréndira Ibarra da yer alıyor. Sense8 dizisiyle bilinen aktör, böylece Riemelt, Onwumere ve Ibarra ile yeniden bir araya geldi. Ancak şu an yeni isimlerin canlandıracağı karakterlerin detayları belli değil. Film, 21 Mayıs 2021'de vizyonda olacak.

Warner Bros. Pictures ve Village Roadshow Pictures'ın yapımcısı olduğu dördüncü filmin prodüksiyonu başladı. Matrix serisinin üç filmi gişede 1.6 milyar dolar hasılat elde ettiler.

Gossip Girl, Stargate Universe ve Quantico dizileriyle de bilinen aktör son dönemde Treadstone ve World on Fire'da yer aldı.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER