Adanış Kutsal Kavga filminin fragmanı yayınlandı!

Adanış Kutsal Kavga filminin fragmanı yayınlandı!
Vizyona 20 Mart’ta girecek ve başrollerinde İsmail Filiz, Esra Bilgiç, Baki İlhan ile Serdar Deniz’in yer aldığı ‘Adanış Kutsal Kavga’ filminin merakla beklenen fragmanı yayınlandı.

Emir Khalilzadeh’in yönetmenliğini üstlendiği filmin ilk teaser’ı bir haftada 1.5 milyon, ikinci teaser’ı ise üç günde 2 milyon kez izlenerek merak uyandırmıştı. 

Türk sinema tarihinin en yüksek bütçeli aksiyon filmi unvanlı ‘Adanış: Kutsal Kavga’nın fragmanına büyük ilgi görürken, sinemaseverler fragmandaki görkemli aksiyon sahnelerini övgüyle karşıladı.

Fatih Sultan Mehmet’in İstanbul’un fethinden sonra ele geçirdiği ve ‘tabut-u sekine’nin gömülü olduğu yeri gösteren haritayı korumakla görevlendirilmiş ‘Adanmış’larla, bu haritayı ele geçirmeye çalışan ‘Tapınak Kardeşliği’ üyeleri arasındaki mücadeleyi konu alan ‘Adanış Kutsal Kavga’, Türk sinemasında standartları yeniden belirleyecek.

ADANIŞ: KUTSAL KAVGA
Yapım: FFP MEDIA
Yapımcı: Şenel İlhan
Yönetmen: Emir Khalilzadeh
Senaryo: Baki İlhan
Oyuncular: İsmail Filiz, Esra Bilgiç, Baki İlhan, Serdar Deniz, Nevzat Yılmaz, Aslıhan Karalar, Turgay Tanülkü, Cenk Kangöz, Can Nergis, Ercüment Fidan, Dilek Serbest, Edip Saner, Hakan Eksen, Anıl Yıldız, Ali Emrah Doğan, Aras Özdoyran, Mira Çimen, Esra Akbaş, Suat Köroğlu
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER