Kısa Kısa: Spinning Out, The Politician & Dead to Me

Kısa Kısa: Spinning Out, The Politician & Dead to Me
Bu yazıda da Netflix'te ekrana gelen üç diziyi bir arada toparlayayım dedim.

1) Spinning Out

1 Ocak'ta başlayan dizinin sezonu 10 bölümden oluşuyor. Başrolünde Skins dizisi ve Maze Runner film serisiyle bilinen Kaya Sincodelario yer alıyor. Kadroda January Jones, Willow Shields, Evan Roderick, Amanda Zhou, Will Kemp ve Svetlana Efremova gibi isimler de yer alıyor.

Feci bir düşüş sonrası paten yarışmalarındaki kariyeri tehlikeye düşen Kat Baker, Olimpiyat hayallerinin peşinden gitmek için bir fırsat yakalar. Alışık olmasa da pek de hoşlanmadığı Justin'le çiftlerde yarışması için gelen teklifin peşinden gider. Ama bu fırsat için her şeyi kaybetmeyi de göze almalıdır. Spinning Out, kişisel sorunlarıyla boğuşan ve buz pistinin hem içinde hem de dışında dramayla karşı karşıya kalan Kat'in başından geçenleri anlatıyor. 


Sezonun ikinci yarısındayım, henüz tamamlamadım. Gördüğüm kadarıyla beğendiğimi söyleyebilirim. 

Buz patenini seven, Kaya Sincodelario'yu beğenen birisi olarak başladım aslında. Ama bu dizinin patenden ziyade karakterler arası dramayı daha ön planda tuttuğunu kabul etmek lazım. Beklentiye ayar çekince daha zevkli oluyor. Yine de konusu müsaitken biraz olsun Black Swan tarafına kayan bir dizi bulmayı isterdim. Karakterin bipolar hastası olması bu konuda en azından şimdilik yeterli değil. Belki diğer sezona.

Kat, Justin, Jenn ve Mitch karakterleri göreceli benim için daha iyiyken annesi Carol ve kardeşi Serena'nın ilk yarıda yorduğu zamanlar oldu. İkinci yarısı da ilki gibi giderse ilişki draması bakımından iyi vakit geçirten bir proje olarak bakılabilir.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER