2018 San Diego Comic-Con: 3. günün ardından

2018 San Diego Comic-Con: 3. günün ardından
San Diego'da devam eden içerik fuarı üçüncü gününde de pek çok panele ev sahipliği yaptı ve özellikle film panelleriyle öne çıktı. Filmlerle ilgili haberler ilk sayfada, The CW kanalı ikinci sayfada, geri kalan diziler ise son sayfada.

* 16 Kasım'da vizyona girecek Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald'dan Comic-Con'a özel bir fragman geldi. Nicolas Flamel ilk kez bu tanıtımda yer alıyor.


* 2014'te vizyona giren Godzilla filminin devamı olarak 31 Mayıs'ta ekrana gelecek Godzilla: King of the Monsters'ın tanıtımı da yayınlandı. Kadroda Kyle Chandler, Vera Farmiga, Millie Bobby Brown, Bradley Whitford, Sally Hawkins ve Charles Dance gibi isimler yer alıyor.


* Zachary Levi'nin başrolünde olduğu bir diğer yeni Warner Bros. filmi Shazam!'ın ilk tanıtımı yayınlandı. Nisan 2019'da vizyona girecek DC Comics kahramanını Zachary Levi canlandırıyor.


* Jason Mamoa'nın başrolde olduğu bir diğer DC Comics filmi Aquaman'in merakla beklenen ilk tanıtımı da duyurulduğu gibi Comic-Con'da yayınlandı. 21 Aralık 2018'de vizyonda olacak. Posteri birkaç gün önce gelmişti.


* Robert De Niro, Joaquin Phoenix’in başrolde yer alacağı solo Joker filminin kadrosuna katıldı. Gece şovu yapan bir Murray Franklin isminde bir sunucuyu canlandıracak.

Yazı devam ediyor...

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER