NTV'de bayram ekranında neler var?

NTV'de bayram ekranında neler var?
BAYRAMDA SİNEMA VE MÜZİĞİN BAŞARILI İSİMLERİ NTV'DE "İYİ BAYRAMLAR" PROGRAMINDA BULUŞUYOR...
 
NTV'nin deneyimli sunucuları Oğuz Haksever, Gülay Afşar, Erhan Ertürk, Seda Öğretir ve Berfu Güven bayramda usta sanatçılarla bir araya gelip, keyifli bir bayram sohbeti yapacak... 

Hülya Koçyiğit'ten Perihan Savaş'a Yeşilçam'ın unutulmaz oyuncuları, genç kuşağın başarılı temsilcisi Birce Akalay; Ayşegül Aldinç'ten Aşkın Nur Yengi'ye 90'lardan günümüze gelen eşsiz yorumcularla Funda Arar, Mehmet Erdem ve Atiye gibi son yılların sevilen sesleri NTV'de bir araya gelecek.  Gökhan Abur'un solistliğini yaptığı Kargalar Kafeste grubu da en sevilen şarkılarla NTV Bayram Ekranı'na renk katacak.
 
1.GÜN


 
10.15
AYŞEGÜL ALDİNÇ'LE İSTANBUL MANZARASI EŞLİĞİNDE SAMİMİ BİR SOHBET
 
Gülay Afşar, Ayşegül Aldinç'le nefis bir İstanbul manzarası eşliğinde geçmişten günümüze samimi bir sohbete imza atacak.
İstanbul'da, Cihangir'de geçirdiği çocukluk ve gençlik yıllarından müzik ve sinema kariyerinin dönüm noktalarına, ilk albümü ve sinema filminden bugüne, Tarık Akan ve Sezen Aksu hayranlığından sosyal medya ile ilişkisine Ayşegül Aldinç, hayatına dair çarpıcı açıklamalarıyla NTV'de... "Seramik" eğitimi alan Aldinç, asıl hayalinin iç mimarlık olduğunu, Attila Özdemiroğlu prodüktörlüğünde hazırlanan ilk albümünü çöpe attığını Gülay Afşar'a itiraf edecek: "O albümde çok değerli isimler vardı. Fakat ben beğenmedim. Titizliğimden. Ne acayiptir ki o zaman daha hiçbir şey değilim, ‘Bunu yapmayalım’ dedim ve sözleşmem olduğu halde ‘Peki’ dediler. Attilla'nın bu iyiliğini hiçbir zaman unutmam. İsterse beni mahkemeye verebilirdi. ‘Bu albüm çıkacak Ayşegül’ diyebilirdi ve çıkardı. Ama öyle olmadı. Bugün, o şarkıları dinle yine iş yapar. Çok güzel şarkılardı. O sıra öyle birşey oldu. Neden olduğunu bilmiyorum."


 
14.15
BİRCE AKALAY'DAN SAMİMİ İTİRAFLAR
 
Dizi ve sinema oyuncusu Birce Akalay; çocukluk günlerinden üniversite yıllarına, güzellik yarışmasından dizilerine kadar, kariyeri ve özel hayatıyla ilgili birçok ayrıntıyı Berfu Güven'e anlattı.
 
Bir evin tek çocuğu olarak, disiplinli bir ailede büyüyen Birce Akalay, tek çocuk olmanın zorluklarını arkadaşlarıyla giderdiğini söyledi. 13 yıl bale yapan ve sakatlanınca bırakmak zorunda kalan  Akalay, sanata olan ilgisini çok küçük yaşlarda keşfettiğini anlattı.
 
Oyuncu Murat Ünalmış ve Sarp Levendoğlu ile evlilikler yapan başarılı oyuncu, özel hayatıyla ilgili de çarpıcı açıklamalar yaptı:

"Uzun bir süreyi yoğun çalışarak geçirdiğiniz zaman bir hastanedeki iki doktorun birbirine aşık olması gibi iki oyuncu da birbirine aşık olabiliyor. Her iki evliliğimde de meslektaş olmanın avantajlarını da dezavantajlarını da ziyadesiyle yaşamışızdır diyebilirim."


 
16.15
ERHAN ERTÜRK, GÖKHAN ABUR ÖNCÜLÜĞÜNDE "KARGALAR KAFESTE" GRUBUYLA RUMELİHİSARI'NDA, BULUŞTU.
 
"Kargalar Kafeste" grubu unutulmaz şarkıları NTV izleyicileri için yorumladı. Gökhan Abur, müzik serüvenini Erhan Ertürk'e anlattı. NTV'de uzun yıllardır hava durumunu sunan Abur, müziğin kendisi için başka bir tutku olduğunu söyledi.


 
19.15
AŞKIN NUR YENGİ İLE 90'LARA YOLCULUK
 
Seda Öğretir, pop müziğin özel yorumcularından Aşkın Nur Yengi ile bir araya geldi. İkili 90'ların müziğinden, Sezen Aksu'dan, Harun Kolçak'tan, yeni projelerden, aşktan ve hayattan konuştu.
 
Bu yıl  "Aşk'tan Olsa Gerek" isimli mini bir albüm yayınlayan Yengi, 90'lı yılları özlediğini itiraf etti. Aşkın Nur Yengi, programda Sezen Aksu ile tanışma hikayesinden Harun Kolçak ile olan dostluğuna, kızı Nazlı ile ilişkisine kadar birçok konuda açıklamalar yaptı. Sanat hayatında 30 yılı geride bırakan Aşkın Nur Yengi, Sezen Aksu ile tanıştığı günü şöyle anlattı:

"Ben ortaokulda konservatuvardayken, ablam Sezen Aksu'nun hem vokalisti hem de asistanıydı. Bir müzikal yapılacaktı, beni de çellist olarak dinlemek istediler. Aksu'nun Menekşe Sokak'taki evine benden büyük olan çellomla gittim. Enstrumanı çalamadığımın ben de farkındaydım. Bir de şarkı söylememi istediler. Sezen Aksu yoktu. Sonra sesimi duyunca içerden geldi 'Bu kim?' diye sordu. O günden sonra vokalistliğini yapmaya başladım."
 
21.15
OĞUZ HAKSEVER, HÜLYA KOÇYİĞİT'İN EVİNE KONUK OLDU
 
Oğuz Haksever,  Hülya Koçyiğit'le Sarıyer'deki evinde bir araya geldi. Koçyiğit, hastalığını yendikten sonra yaşadıklarını, sinemanın dünü, bugünü, yarınını, ailesini, eşini ve ülkesi için beklediklerini tüm samimiyetiyle Haksever'e anlattı.
 
Hülya Koçyiğit yaşadığı zor günlerden sonra hayatıyla ilgili aldığı yeni kararları NTV ile paylaştı: "Artık daha çok kendime, aileme vakit ayırabilmeliyim, hayatın biraz da güzel yönleriyle, hoş yönleriyle vakit geçirmeliyim. Çünkü ben hep sorunlar, acılar, problemler, hep böyle sivil toplum örgütlerinde çalışırken rastladığım gerçekten ihtiyacı olan insanlara çok koşuşturdum."
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER