Yu-Gi-Oh!: The Dark Side of Dimensions'tan yeni fragman geldi

Yu-Gi-Oh!: The Dark Side of Dimensions'tan yeni fragman geldi
Japonya'nın en popüler manga ve anime serilerinden biri olan Yu-Gi-Oh!'nun yeni filmi Yu-Gi-Oh!: The Dark Side of Dimensions'tan yeni bir fragman geldi. 

Kazuki Takahashi'nin 1996-2004 yılları arasında yayımlanan manga serisi Yu-Gi-Oh!'dan uyarlanan film, manganın çıkışının 20. yıl dönümüne özel olarak tekrar izleyicilerle buluşuyor. Yu-Gi-Oh!: The Dark Side of Dimensions'ın hikayesi, yine serinin yaratıcısı Kazuki Takahashi tarafından yazıldı. 4K Media imzası taşıyan filmde Yugi Mutou, Kaiba Seto, Katsuya Jounouchi, Anzu Mazaki, Ryo Bakura ve Hiroto Honda gibi aşina olduğumuz karakterlerin yanı sıra, yeni karakterlere de yer veriliyor. 

Serinin Amerika ayağında, esas kahramanlarımız Yugi Muto ve Seto Kaiba ikilisine seslendirme sanatçıları Dan Green ve Eric Stuart sesleriyle hayat veriyor. Amerika ve Kanada'da 20 Ocak 2017'de vizyona girmesi beklenen yapım, bir hafta gecikmeli olarak yani 27 Ocak tarihinde vizyona girecek. Film, İngiltere ve İrlanda'da ise 1 Şubat'ta vizyonda olacak. Haberin devamında paylaşılan yeni fragmanı bulabilirsiniz.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER