Yüksek Sosyete: İntikam zilleri çalıyor!

Yüksek Sosyete: İntikam zilleri çalıyor!
“İntikam soğuk yenilen bir yemektir.” Ama Kerem çoktan yemeği ateşin üstüne koymuş, üstelik ateşi kısık bile yapmamış, olabildiğince harlı…

Bölüm Kerem’in ilk mesai günüyle başladı. İlk tanışma. Begüm, Süreyya ve ilk defa görmüş gibi tavır aldığı Cansu Koran. Kerem “Tanışmadık.” dediğinde siz de gülümsediniz mi? Gerçi doğru,  ‘Cansu Koran’ ve ‘Kerem Özkan’ olarak tanışmadılar ki. (Aileyi daha önce tanışmadıklarında inandırmaları kolay olacak, ilerleyen dakikalarda izlediğimiz üzere Metin’de Süreyya’da Kerem’in Oliva’da çalıştığını bilmiyor.)
 
“Seninle değil yan odada bu mesafede olsak bile benim için hiç kimsesin artık”

Kerem’in Koran Holding’in yeni iş kolundaki görevleri hakkında da bilgi sahibi olduk.  Kurt işadamı Metin Koran’ı online yemek siparişi projesinden nasıl vazgeçirdiler, projeyi bir günde organik yemekler konusunda hizmet veren restoran ve organik ürünler sipariş hattına nasıl çevirebildiler anlamış değilim ama Oliva konuya başka türlü nasıl dahil olacaktı değil mi?  Oliva’nın hayatımızda kalmasına en çok neden sevindim tahmin edin? Yanıtı çok kolay bulmuşsunuzdur: Ercan. Ece ile Ercan’ın arkadaşlıkları ekrandaki karşı cinsle salt arkadaş örneklerinden en güzeli. Çünkü onlar kader ortağı. Sevinçlerini de üzüntülerini de çok güzel paylaşıyorlar, endişelerine birlikte çözüm arıyorlar. Lütfen lütfen, hiç ayrılmasınlar. <3


 
Ece için Ercan’dan ayrılmamasını diliyorsak, dileğin en büyüğü Mert’ten ayrılmaması üzerine olmalı. Demek ki Bedia Hanım’ın torununa yani yeryüzündeki tek Çalhan varisine biçtiği değer 2 milyon dolar. Klasik bir Türk sineması klişesini teklif edilen çekin yırtılıp atılması haricinde birebir izledik. Ece yine minnoştu, gözyaşlarını odadan ayrılana kadar tutabilmesine de yürekten tebrikler.

Ece ve Mert çiftinin birbirlerine yaptıkları romantik sürprizler ne güzel değil mi? Sürprizin en büyüğü Mert’ten geldi, Ece’nin evini satın alacağını tahmin etmiştik ama kendi hesabı yerine kullanacağı para kaynağını tamamen farklı düşünüyorduk. Pek temiz pek kolay oldu. İnsanın zengin ve bir o kadar da eli açık sevgilisi olması da böyle bir şey olmalı.

Mert’in yeni hayatına kolaylıkla alışmasını beklemiyorduk. Şimdilik iyi idare ediyor. Bu süreçte istemeden de olsa Ece’yi kırmasının da… EcMer’in ev hallerini izlemek epey keyifli olacak besbelli.

Yazı devam ediyor...
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER