Hollywood Dedikoduları: Justin Timberlake'in zor anları!

Hollywood Dedikoduları: Justin Timberlake'in zor anları!
Geçtiğimiz hafta malumunuz, öncelikle Lost'tan bu yana bu derece geniş bir kitlenin izlediği Game of Thrones'un sezonunu kapattık. Güzel miydi? Bence evet. Ne buldularsa koymuşlar, dolu bir bölümdü.

Ardından siyahi oyunculara, şarkıcılara, sporculara verilen BET Awards gündemi devraldı. Mesela Prince bir kez daha anıldı, Beyonce güzel bir sahne şovunda bulundu falan. Ödüllerin kazananlarına şuradan, ödül törenindeki giysilere buradan bakabilirsiniz.

Törende ödül alan kişilerden birisi ise 'Black Lives Matters' hareketine ve siyahilerin yaşdığı zorluklara dikkat çekmesiyle özel ödül alan Grey's Anatomy'nin Jackson Avery'si Jesse Williams'tı. Hatta sahneye çıkıp siyahilerin yaşadığı zorluklar ve neler yapılmalı üzerine çok kişiden iyi geri dönüş alan bir konuşma da yaptı. Buraya kadar normal her şey, işlerin karıştığı kısım ise bundan sonra.

Şarkıcı/oyuncu Justin Timberlake, konuşmadan sonra Twitter hesabından konuşmadan etkilendiğini ve ilham verici olduğuna dair bir tweet attı. Ernest Owens isimli bir takipçisi ise buna "Bu, bizim müziğimizi ve kültürümüzü kendine mal etmeyi keseceksin anlamına mı geliyor? Janet'ten de özür dileyeceğin." şeklinde bir tweetle cevap verdi.

Justin ise bunu görünce cevap olarak "Seni tatlı ruh. Aynı olduğumuzu daha çok fark ettikçe, daha çok konuşabileceğiz," şeklinde bir cevap verdi. Yetmedi, bu cevabı bir de kullanıcıya cevap vermek yerine yanlışlıkla ortaya atıverdi. Siyahları ve beyazları aynı tutup böyle bir yorum yapması nedeniyle tweetten itibaren büyük tepki almaya başladı.

Böyle şeylerin sonu malum, tabii ki bir süre sonra özür diledi ve klasik yanlış anlaşıldığını açıkladı. Aslında tek bir kişiye cevap verdiğini ama ona da zaten vermemesi gerektiğini eklemeyi de unutmadı. Bir ara Justin tweetleri Jesse'nin konuşmasının etkilerini baltalar gibi oldu ama mesaj yerine yeterince ulaştı sanıyorum... Muhtemelen gerçekten kastettiği bu değildi, düşünmeden yazmış gibi bir hal var.

Not: Janet'ten özür dileme mevzusu ise şu: 2004'te Super Bowl'un devre arasında sahne alırken şovun sonuna doğru Justin'in bir el hareketi nedeniyle Janet'in göğsü canlı yayında açılmıştı. Bu bahsettiğim Super Bowl'u da Amerika'da 100 milyon civarı bir insan izliyor...
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER