Hollywood Dedikoduları: Dominic Purcell'in, Prison Break setinde burnu kırıldı

Hollywood Dedikoduları: Dominic Purcell'in, Prison Break setinde burnu kırıldı
Yaz sıcakları gelmeye nihayet karar verdi ama geçtiğimiz haftanın haberleri bence o derece sıcak değildi. Mesela Hollywood bünyesine pek girmiyorlar ama Çarşamba günü Taylor Swift ve DJ Calvin Harris'in 15 ayın ardından ayrıldığı haberleri medyaya yansıdı. Konu ayrılık olduğunda Hollywood da bizden farklı olmadığından üstüne bir sürü geyik döndü mesela -ki Taylor'un sevgili geçmişi de buna güzel bir sponsorluk yaptı-. Benim bile ilk aklıma gelen "Bir albümlük şarkı çıkarır şimdi." oldu, zira kendisi benzetmek gibi olmasın da oranın Demet Akalın'ı gibi.

Ayrıca medyanın açık açık "Calvin, Taylor'dan sıkıldığı, artık sevmediğini anladığı için kızı terk ettiğini" söylemesi de cabası. Perşembe günü ayrılık sırası eski One Direction üyesi Zayn Malik ve yedi aydır sevgili olduğu son dönemin en popüler mankenlerinden Gigi Hadid'deydi. Cuma günü de Demi Lovato'nun From Dusk Till Dawn dizisinde oynayan '6' yıllık sevgilisi Wilmer Valderrama'dan ayrılık haberi geldi bu sefer de...

Cumartesi sabahına da zaten Muhammed Ali'nin ölümüyle uyandık mesela. Allah rahmet eylesin tabii. Dediğim gibi ben kötü haberle devam edeyim, eldeki az sayıdaki iyiyi sonra aradan çıkarırız.

Prison Break ya da şimdilerde yayında olan Legends of Tomorrow izleyenler Dominic Purcell'i iyi tanırlar. İşte kendisinin son hali az yukarıdaki gibi. Çünkü yıllar sonra geri dönecek olan Prison Break'in çekimleri devam ederken set kazası geçirmiş. Daha doğrusu Fas'ta bulunan setteki demir parçalardan birisi yerinden çıkarak aktörü kafasından yaralamış. Yalnız artık nasıl bir parçaysa... Bence bu adam cüsseden dolayı yırtmış, beni haşat ederdi mesela.

Bu arada bu kaza, dizinin çekimlerini etkileyemeyecekmiş, sadece haliyle bolca makyaj ve daha çok yeşil perde kullanmaları gerecekmiş. Gelecek hafta da set planlandığı gibi Kanada'ya taşınacakmış. Teen Wolf'un Stiles'ı Dylan O'Brien'ın filmin vizyonunu bir yıl ileri attıran set kazasından sonra Dominic bey yine iyi kurtarmış açıkçası.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER