Hollywood Dedikoduları: Seçimler Wendell Pierce'ın başını yaktı!

Hollywood Dedikoduları: Seçimler Wendell Pierce'ın başını yaktı!
Geçtiğimiz hafta içi Amerikan medyasındaki başlıca gündem "Upfronts" adı altında ülkedeki ulusal kanalların düzenlediği etkinlik oldu. Kanallar yeni sezonda yayınlayacakları dizileri duyurdular, tanıttılar, fragmanlarını yayınladılar, posterlerini çıkarttılar. Medya da haliyle bu etkinlikleri konuştu. 

Bir ara yapımcısı Dr. Luke tarafından tacize/tecavüze uğradığını ettiğini iddia ettiği ve bu nedenle azledilmek için dava da açtığı; Billboard Müzik Ödülleri'ne de katılamayacağı açıklanan Kesha da epey konuşuldu. Çünkü şarkılarının telifi nedeniyle yapım şirketi arıza çıkardı. Ama nihayetinde gelen tepkilerin de katkısı olmuş olsa gerek, yapım şirketinden performans için izin çıktı. Kesha törende sahneye çıkacak, bu arada töreni de bizde canlı olarak Show TV yayınlayacak.

Ben başlıktaki konumuza döneyim:

Dizi dünyasında daha çok The Wire ile bilinen, Suits izleyenlerin de iyi bildiği Wendell Pierce'ın başı, politik kavgadan dolayı belaya girdi. Biliyorsunuzdur, Amerika'da şu sıralar genel seçim furyası sürüyor. Hillary Clinton destekçisi Pierce ve kız arkadaşı, bir kadın ve arkadaşlarıyla Atlanta'daki bir otelin lobisinde sohbet etmeye başlamışlar. Aynı mekanda olan ve Hillary'nin rakibi Bernie Sanders'i destekleyen birkaç kişi ile aktör kavgaya tutuşmuş. Tam da otel odasının kapısının önünde olmuş hatta. Aktörün ifadesine göre karşı taraf onu otel odasının içine çekmeye çalışırken, kadın da oyuncunun zorla odaya girmeye çalıştığını iddia etmiş. En nihayetinde ciddi bir kavga çıkmamış ama çıkan anlaşmazlığa polis karışmış ve oyuncu o akşam göz altına alınmış. 
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER