Hollywood Dedikoduları: Shia LaBeouf'a benzeyen adam metroda dayak yedi

Hollywood Dedikoduları: Shia LaBeouf'a benzeyen adam metroda dayak yedi
Geçtiğimiz hafta Amerikan medyasındaki ağırlıklı magazin gündemi, esasında Prince ve Beyonce ikilisi oldular. Rahmetli Prince'ın ölümünün yankıları, uyuşturucu tedavisi gördüğüyle ilgili haberler ve vasiyeti olmadığı için kız kardeşinin kontrolü devralma başvurusu konuşulan detaylardan bazılarıydı.

Beyonce'nin yeni çıkan albümü de kocası Jay Z'nin kendisini aldattığı dedikodularını ayyuka çıkarmış durumda. Sekiz tane şarkıda birden bunun iması olunca, insanların ağzı da torba olmadığı için büzemediğinden konuşulmaya başlandı haliyle. Özellikle de 'Sorry' isimli şarkıda "Beni sadece yanında değilken istiyor. Güzel saçlı Becky'yi arasa daha iyi" sözlerinden sonra bahsi geçen kadının kim olduğuna dair tahminlere bile başlandı. Hatta 'Becky with Good Hair' kalıbını Twitter'da trending topic olarak görmüşlüğüm bile var. Bir ara gündeme Rachel Roy ve Rita Ora gelseler de ikisi de bunu reddetti. Karı koca Beyonce'nin albüm turu Formation hazırlıkları sırasında görüntüleseler de henüz dedikodular bitmiş değil.

● Hollywood ise geçtiğimiz hafta daha sakindi ama onlar da pek boş kalmadılar denebilir. Aslında çoğunluk Vogue'un patronu Anna Vintour'un her sene ev sahipliği yaptığı, aslında bir yardım etkinliği olan ama birkaç yıldır girişi Oscar'daki kırmızı halıya dönen Met Gala'ya hazırlanıyor. İsteyenin davetli olamadığı exclusive bir davetten bahsediyorum; ben en iyisi Rihanna'nın geçen seneki çok konuşulan sarı elbisesini buraya bırakayım, siz gerisini anlayın. Davet Pzt, salı günü önümüze galeriler düşmeye başlar.

● Bu arada zaman zaman marjinal veya gereksiz açıklamalarıyla veya davranışlarıyla gündem olan ve/veya tepki çeken Shia LaBeouf 'a benzeyen Mario Licato isimli bir adam New York'taki bir metro istasyonunda aktöre benzediği için dayak yemiş. Üstelik ortada karıştırma olduğu için de değil, adam gayet aktöre benzediğinin farkında olan biri tarafından dövülmüş. Bu durum gazete ve sosyal medyada haber olunca durumu öğrenen aktör bir telesekter mesajıyla ona ulaşmış ve durumdan dolayı duyduğu üzüntüyü belirtmiş.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER