Kiralık Aşk: Seni ve içinde sen olan her şeyi...

Kiralık Aşk: Seni ve içinde sen olan her şeyi...
Aşk'ın, Ömer ve Defne'nin duruşunu nasıl değiştirdiğini, aşk'ları ile gelen o pırıltıyı, heyecanlarını, ayaklarının yere basmamasını, uçtuklarını, rüzgara kapılıp havalandıklarını hep zevkle izledik... Döne döne, duvardan duvara aşklarını nasıl yaşadıklarını, kırılan şeker kavanozu, dökülen elmaları, iki aşığın birbirine teslimiyetini, masumiyetlerini, dokunuşlarını ve en son ellerinin hiç ayrılmamak üzere nasıl kavuştuğuna, tanıklık etmenin mutluluğunu da eriştik sonunda, geçen haftanın son sahnesiyle... Beğendik mi? Bayıldık! Oyuncularımız da ekibimiz de çok güzel bir iş çıkardı. Hepsinin emeklerine sağlık!
 
Gelelim bu haftaki bölümümüze; Defne'nin gözlerinden süzüle süzüle akan yaşlar yerlerini, gülümsemelere, cilveye, mutluluğa, ışıltıya bırakmıştı. Güneş daha farklı doğmuştu sanki çiftimizin üzerine. Ömer'in temiz kalpli olduğunu vurgulamak için midir, nedir? Rüyaları hep gerçek oluyor. Nasıl bir başarıdır bu. Bilinç altına, algılarına herşeye hükmedebilen bir Ömer'imiz var elimizde. Ömer uçuyor, iş-miş hak götüre Defne'sini de artık iyi tanıdığınıda dile getirdi. İş kolik adam; Defne'si, Defne'sinin saçları ve Defne'sinin bakışlarıyla kendinden geçmek istiyor.
 
"Bugün başka bir güzelsin" sözleri aslında daha bir sahiplenme, ait olma duygusu ile Defne'ye "sen benimsin, kalbimsin ve ben de seninim" bu duygularda senin güzelliğine bir başka yansıyor demek istedi. Frenler patladı ve Ömer yoldan çıktı. Kalbi "Def-neee" diye atıyor, kokluyor öpüyor, sevdikçe sevesi geliyor, doyamıyor Defne'sine. Bizim Defne'cik de bu duruma kendinin mahal verdiğine bir türlü inanamıyor. Ah Defne ah, artık şu gücünü bir farketsen. "Güç bende" diyebilsen... Şu sırrı ertelemekte de gecikmesen. Bir geceliğine mola verdin, tamam! Ama hala elinde bir sır var ve bu sırrın yeni ortağı da (offff adını bile yazmak gelmiyor içimden ama) Gallo.
 
Haftalardan sonra eski ritmine geri dönen dizimizi izlemekten zevk aldım. İSO ve Defne'nin bir araya gelmesi, dostluklarının gücü, birbirlerini kardeş gibi sevmeleri, destek vermeleri, dost dediğin affeder, kırılmaz, küsmez mesajlarına bayıldım. Şu Defne İso'yu daha sık dinlese ortada ne sır kalacak, ne de problem kalacak. İSO olmasa, Defne "Simurg ve mavili kız" olayını Ömer'e açıklamakta gecikecekti ve Gallo hanımın hanesine az kalsın ekstra bir puan yazılacaktı. Neyseki böyle olmadı. Defne kendine yakışır bir şekilde açıklamayı yaptı. Köşesine çekilip her aşık kadının vereceği tepkileri vermeye yani hikayeler yazmaya ve kurmaya başladı. Haksız mı? Hayır değil! Tam tersi bana göre çok haklı. Elbette panikleyecek, elbette şüpheleri olacak ve elbette kıskanacak! Kadınsı iç güdüleri ile hareket ediyor, yani çocukluktan sıyrılıyor. Seven her kadın gibi davrandı ve kıskandı.
 


Yazı devam ediyor...
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER