“8 Saniye” filminin Almanya galası yapıldı!

 “8 Saniye” filminin Almanya galası yapıldı!
Ömer Faruk Sorak imzalı “8 Saniye”nin Almanya galası, geçtiğimiz akşam; oyuncular, yönetmen ve yapımcıların katılımıyla Berlin’de gerçekleşti! Almanya’nın tanınmış oyuncularının ve basının da çok yoğun ilgi gösterdiği galada; film gösteriminin ardından verilen davette konuklar, Türk mutfağına özgü lezzetlerin de tadını çıkardılar. Berlin’de doğup büyüyen Esra İnal’ın sıradışı hayat hikayesinden esinlenerek hayata geçirilen film; 29 Ekim’de Almanya'da sinemalarda!

Çok sevilen ve çok izlenen filmlerin yönetmeni Ömer Faruk Sorak imzalı “8 Saniye”; Berlin’de doğup büyüyen Esra İnal’ın, korkularından kurtulup hayatının kontrolünü eline almasının ilham verici hikayesini beyazperdeye taşıyor. Senaryosu, İnal’ın sıradışı hikayesinden esinlenilen “8 Saniye”; Türkiye’de Şubat 2015’te gösterime girdi ve sarsıcı öyküsü, başarılı oyunculukları, görselliği ve müzikleri ile hem çok beğenildi, hem de çok konuşuldu.

Çekimlerinin bir bölümü de Berlin’de gerçekleştirilen “8 Saniye”; 29 Ekim 2015, Perşembe günü Almanya’da sinemaseverlerle buluşmaya hazırlanıyor. Esra İnal’ın, hayatının başrolünde oynadığı “8 Saniye” ayrıca; 23 Ekim 2015, Cuma akşamı da 49. Hof Uluslararası Film Festivali kapsamında ilk kez gösterildi.

İlham verici değişim öyküsüyle izleyenleri sarsan “8 Saniye”; Warner Bros dağıtımında, 29 Ekim’de Almanya'da sinemalarda!

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER