Derya Karadaş; “Geniş Aile: Yapıştır!”da tarihi eser kaçakçısı oldu!

Derya Karadaş; “Geniş Aile: Yapıştır!”da tarihi eser kaçakçısı oldu!
Yemeğini beğenmeyenlerin midesini bozan (!), çocuğu olmadığı için tüm anaçlığını emrindeki adamlara ve müşterilerine gösteren anaç tarihi eser kaçakçısı “Defne”; Derya Karadaş’ın güçlü oyunculuğuyla can buluyor! “Geniş Aile: Yapıştır!” filminde Ufuk Özkan, Fırat Tanış, Bülent Çolak ve Ahmet Sarsılmaz’la birlikte rol alan başarılı oyuncu; “Defne” karakteriyle, çok güldüren bu macerada efsane dörtlünün en büyük belası oluyor.

Tiyatronun yanı sıra, “Yalan Dünya” dizisindeki rolüyle de çok beğenilen ve çok konuşulan başarılı oyuncu Derya Karadaş; “Geniş Aile: Yapıştır!”da fazlaca anaç, biraz korkutucu, biraz da dengesiz bir tarihi eser kaçakçısı olan “Defne” karakterini canlandırıyor.

Anaçlığına rağmen, çocuk sahibi olamadığı ve evlendiği adamlara çocuk gibi davrandığı için çok kötü iki evlilik geçiren Defne’nin (Derya Karadaş); iki eski kocasının da balık ve yoğurdu karıştırıp zehirlenmesi çok acı bir tesadüftür. Evlilikte sergileyemediği yoğun anaçlığı iş hayatında sergileyen ve başarı basamaklarını temizleye temizleye çıkan Defne; Ayvalık’ta küçük bir hediyelik eşya dükkanı sahibi iken 15 yılda son derece başarılı bir tarihi eser kaçakçısına dönüşür. Adamlarını anne şefkatinden yoksun elemanlardan seçen, onlara anne şefkati gösteren ve bu sayede kontrolü altında tutan Defne; eserleri sattığı müşterilerini de yine anaç bir kadına yakışır şekilde ağırlar, yedirir, içirir. Defne’nin bazı konularda tavrı nettir; örneğin yaptığı yemeği beğenmeyen, masadan canlı kalkamaz. Eserleri asla satın almaz, Çağla (Yağmur Tanrısevsin) gibi birkaç sağlam elemanının yardımıyla birilerinin elinden alır ve elinden aldığı kişiler de daha fazla yaşamaz.

Yapımcılığını, “Vay Arkadaş”, “Galip Derviş”, “İçimdeki Ses”, “Guruldayan Kalpler” gibi projelere imza atan Barakuda Film’in üstlendiği “Geniş Aile: Yapıştır!” sinemalarda!BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER