Serkan Çayoğlu ile Emmy Ödül Töreni'ne katılacak talihli belli oldu!

Serkan Çayoğlu ile Emmy Ödül Töreni'ne katılacak talihli belli oldu!
FOX’un en sevilen gençlik dizisi Kiraz Mevsimi’nin yakışıklısı Ayaz karakterini canlandıran Serkan Çayoğlu, bu yıl 67.si düzenlenecek olan Emmy Ödül Töreni’ne katılmak üzere Los Angeles’a gidiyor.

Televizyonun Oscar’ı olarak bilinen ve dünyaca ünlü yıldızları bir araya getiren Emmy Ödül Töreni’ni yerinde izleyecek ve sosyal medyada geceyle ilgili paylaşımlarda bulunacak olan oyuncuya, bu yolculuğunda çekilişle belirlenen Yapı Kredi Play talihlisi belli oldu.


20 Eylül Pazar günü Los Angeles Microsoft Theatre’da 67.’si gerçekleşecek olan Emmy Ödül Töreni’ne katılacak olan Çayoğlu ve “olur mu olur” diyen Ecem Caner, kırmızı halıda yürüyecek ve Hollywood yıldızlarıyla tanışma fırsatı yakalayacak. American Horror Story, Homeland, The Walking Dead, Empire gibi güçlü dizi ve programların aday olduğu ihtişamlı ödül törenini bizzat dizi oyuncularıyla birlikte takip edecekler. Ardından 20th Century Fox’un düzenleyeceği özel partiye katılacak olan Serkan Çayoğlu partide ünlü Hollywood yıldızlarıyla bir araya gelecek. 

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER