Mélanie Laurent’in yeni filmi Freedom 1 Kasım'da Prime Video'da!

Mélanie Laurent’in yeni filmi Freedom 1 Kasım'da Prime Video'da!
Prime Video

Mélanie Laurent'in yönettiği, başrollerinde Lucas Bravo, Léa Luce Busato ve Yvan Attal'ın yer aldığı yeni film Freedom 1 Kasım'da Prime Video'da.

1970'lerin sonu ve 1980'lerin başında Fransa'da yaşayan ünlü bir kanun kaçağının tehlikeli maceralarından ilham alan Freedom, zenginlerin yanı sıra kalpleri de çalan yakışıklı ve cesur bir suçlu olan Bruno Sulak'ın (Lucas Bravo) heyecan verici hikayesini konu alıyor. Filmde ayrıca Rasha Vukvic, Steve Tientcheu, David Murgia, Léo Chalié ve Slimane Dazi da yer alıyor.

Cazibesi ve ustalığıyla tanınan Sulak, tek bir kurşun bile atmadığı cesur soygunların planlayıcısıydı. Ancak artan kötü şöhretiyle birlikte, suçluları zekasıyla alt etme becerisine sahip azimli polis komiseri George Moréas'ın (Yvan Attal) amansız takibi de arttı. Moréas yaklaşırken, Sulak'ın hapishaneden kaçışı; özgürlük arzusu ve sevgilisi Annie'ye (Léa Luce Busato) duyduğu yakıcı tutkuyla efsaneleşir. Tüm bu suç çılgınlığı kaosunun ortasında, Sulak ve Annie, ülkeyi saran en heyecan verici kedi fare oyununda meydan okumanın en büyük simgeleri haline gelir.

Mélanie Laurent ve Chris Deslandes tarafından yazılan Freedom'ın yapımcılığını Alain Goldman üstleniyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER