10 diziye yeni sezon onayı: The Night Manager, FBI, The Neighborhood, S.W.A.T., Will Trent...

10 diziye yeni sezon onayı: The Night Manager, FBI, The Neighborhood, S.W.A.T., Will Trent...
BBC
Yakın dönemde 10 diziden daha yeni sezon onayı haberi geldi.

* The Night Manager'ın döneceği resmileşti.

Şubat ayında dizinin 2. sezonu için hazırlıkların başladığı haberi gelmişti. Deadline'ın haberine göre Amazon, ortak yapımcı olarak BBC'ye katıldı. Ayrıca 2. sezonla birlikte 3. sezon onayı da geldi.

Dizinin 2. sezonu için çekimler yıl bitmeden başlayacak. İlk sezonun başrolünde yer alan Tom Hiddleston, ikinci sezonda da rol alacak. Yönetici yapımcı olduğu belirtilen Hugh Laurie'nin dönüp dönmeyeceği ise henüz kesinleşmedi. David Farr ve Stephen Garrett imzalı dizinin yeni sezonu, ilk sezonda yaşananların 8 yıl sonrasında geçecek.

* CBS'ten bir sürü onay haberi geldi.

Kanal, FBI üçlemesiyle yola devam ediyor. Ana dizi FBI,  sezonluk onay aldı ve 6. sezonu devam eden dizi şimdiden 9. sezonu garantiledi. Serideki diğer dizilerden FBI: Most Wanted 6. sezon, FBI: International ise 4. sezon için yenilendi.

Kanalın demirbaşı NCIS için 22. sezon onayı geldi. 6. sezonu devam eden komedi dizisi The Neighborhood 7. sezon için onay aldı.

S.W.A.T. dizisi bir kez daha direkten döndü. Daha önce 6. sezon sonunda bitirileceği açıklanan S.W.A.T.'ın iptalini geri alan CBS, üç gün sonra 7. sezonun geleceğini ve son olacağını duyurmuştu. Halihazırda 7. sezonu yayınlanan dizinin bu sezon sonunda final yapmayacağı, 8. sezonun da geleceği açıklandı.

* 2. sezonu süren Will Trent dizisi ABC’den 3. sezon onayını aldı.

* Godzilla evreninde geçen Monarch: Legacy Of Monsters, Apple TV+'tan 2. sezon için onay aldı. Ayrıca birden fazla uzantı dizi hazırlandığı haberi de geldi. Evrenin yeni filmi Godzilla x Kong: The New Empire, 5 Nisan itibarıyla vizyonla buluşmuştu.

* BBC'nin ilişki merkezli komedi-drama dizisi Cheaters, 2. sezonuyla geri dönüyor. Susan Wokoma, Joshua McGuire, Jack Fox ve Callie Cooke yeni sezonda da rol alacaklar.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER