The Night Manager'ın 2. sezonu için hazırlıklara başlandı

The Night Manager'ın 2. sezonu için hazırlıklara başlandı
The Night Manager dizisi geri dönmeye hazırlanıyor. Deadline'ın haberine göre dizinin 2. sezonu için hazırlıklara başlandı.

2016'da 6 bölümlük sezonuyla ekrana gelen dizi, John le Carré'ın "Gece Müdürü" adlı romanından uyarlanarak hazırlandı. BBC ve Amazon Prime'da yayınlanan dizi, iki Emmy ve üç Altın Küre (Tom Hiddleston, Hugh Laurie, Olivia Colman) kazandı.

Habere göre henüz resmi onayı almayan projenin iki sezonluk onay alması bekleniyor. Çekimlere 2023'ün sonuna doğru Londra ve Güney Amerika'da başlanacak. İlk sezonu kaleme alan David Farr 2. sezonun senaryosu için geri döndü. Kod adı "Steeelworks" olan sezonda Jonathan Pine karakteriyle Tom Hiddleston rol almaya devam edecek. Dizinin diğer oyuncularının rollerini tekrar edip etmeyeceği ise şimdilik bilinmiyor.

Susanne Bier'ın yönettiği ilk sezonda Elizabeth Debicki ve David Harewood da rol alıyor. The Night Manager'ın 2. sezonuyla geri dönebileceği haberleri daha önce 2017'de de çıktı ancak projeden resmi onay haberi gelmedi.

Gece Müdürü Kitap Açıklaması

Le Carré soğuk savaş sonrası ilk romanında silah tüccarlarının acımasızlığının boyutlarını araştırıyor. Sınırsız bir servete sahip olmak için ne kadar acımasız olmak gerekir?

Körfez Savaşının patlak verdiği kasvetli gece çok özel bir ziyaretçi, Bay Richard Roper, Zürih'te lüks bir otele giriş yapar. Gece müdürü Jonathan Pine, Kahire'deyken sevdiği kadını insafına bırakmak zorunda kaldığı bu silah tüccarını anında tanır. İngiliz gizli servisi eğittiği Pine'ı Roper'ın peşinde karanlık bir yolculuğa zorlar. En sonunda da Roper'ın Bahamalar'daki adasına girip yatına binecek kadar güvenini kazanır. Burada silah alışverişinin ayrıntılarını öğrenmeye çalışırken yine bir kadının çekiciliğine kapılır.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER