10 dizi daha iptal: Quantum Leap, Death And Other Details, Uncoupled, Barbarians, Bupkis...

10 dizi daha iptal: Quantum Leap, Death And Other Details, Uncoupled, Barbarians, Bupkis...
NBC
Yakın dönemde 10 diziden daha iptal haberi geldi.

* Hulu'da ilk sezonuyla ekrana gelen, ülkemizde Disney+'ta yayınlanan Death And Other Details beklediği ilgiyi göremedi ve ilk sezonun ardından iptal edildi.

* Reytingleri pek de iyi gitmeyen NBC dizisi Quantum Leap, 2. sezonun ardından iptal oldu.

* Uncoupled bir kez daha iptal oldu. Netflix iptal edince diziyi Showtime kurtarmıştı, ancak kanala uygun biçimde ekrana dönmesi için başlayan çalışmalardan memnun edici bir sonuç çıkmayınca vazgeçildi.

* Pete Davidson'ın kendi hayatından esinlenerek hazırladığı Bupkis'in 2. sezonu gelmeyecek. Dizi aslında yeni sezon onayını almıştı ama Davidson, hayatının bu bölümünde sona geldiğini düşündüğü için devam etmeme kararı aldı ve çekimler tekrar başlamadan dizi sona erdi.

* Starz’ın "Power" dizilerinden Power Book II: Ghost, 7 Haziran’da başlayacak 4. sezonuyla sona erecek. Ancak şimdiden evrene katılacak yeni dizi duyuruldu bile. Tommy ve Ghost’un genç hallerini merkeze alan “Origins” geliyor.

* Netflix’in Almanya’daki dizilerinden Barbarians'ın 3. sezonunun planlanmadığı öğrenildi. Ayrıca İngiliz gençlik draması Everything Now'ın 2. sezonu gelmeyecek.

* En son 2022’de Noel özel bölümüyle ekrana gelen BBC Two dizisi Motherland'in final yaptığını başrol oyuncularından Diane Morgan da doğruladı.

* Başrollerden Paapa Essiedu’ya BAFTA adaylığı kazandıran The Lazarus Project yine de BBC tarafından 2. sezonun ardından iptal edildi.

* BBC’nin polisiye draması Better ise ilk sezondan sonra iptal. Dizinin kanaldaki kesintilerden etkilendiği konuşulsa da başroller Andrew Buchan ve Leila Farzad’ın sevgili olduğu ve Buchan’ın eşinden boşanmaya hazırlandığı haberleri de dolaşıyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER