10 diziye yeni sezon onayı: Grey’s Anatomy, 9-1-1, The Last Thing He Told Me, The Way Home...

10 diziye yeni sezon onayı: Grey’s Anatomy, 9-1-1, The Last Thing He Told Me, The Way Home...
ABC
Yakın dönemde 10 diziden daha yeni sezon onayı haberi geldi.

* ABD ekranının en uzun ömürlü medikal drama dizisi Grey’s Anatomy, bir süre daha bizimle. 20. sezonu süren dizi, 21. sezon onayını aldı. ABD'de geçtiğimiz sene yapılan sektör grevleri nedeniyle bu sezon 10 bölüm sürecek. Gelecek sezonun ise 18 bölüm sürmesi planlanıyor.

* Geçen sezonun sonunda ABC'ye transfer olan ve reytingleri gayet iyi giden 9-1-1 dizisi 8. sezon onayını aldı. 7. sezonun ilk 3 bölümünü tamamlayan dizinin gelecek perşembe günkü bölümü aynı zamanda 100. bölümü olacak. Bölüm, kanalın popüler flört şovu The Bachelor ile crossover özelliğini de taşıyor.

* 2023'te ilk sezonuyla ekrana gelen Apple TV+ dizisi The Last Thing He Told Me mini kalmadı. Jennifer Garner ve Nikolaj Coster-Waldau’nun başrolünde olduğu dizi 2. sezon onayı aldı.

* Starz’ın "Power" dizilerden Power Book III: Raising Kanan şimdiden 5. sezon onayını aldı. 4. sezonun prodüksiyonu ise devam ediyor.

* Hallmark Channel, 2. sezonunu yeni tamamlayan The Way Home için 3. sezon onayı verdi.

* Kanada'da CTV'de yayınlanan medikal drama dizisi Skymed, 3. sezon onayını aldı. Ayrıca Aaron Ashmore, ana kadro oyunculuğuna yükseldi.

* Amazon Prime, Hindistan’daki dizilerinden Bandish Bandits ve  İspanya-Meksika ortak yapımı dizisi Reina Roja (Kızıl Kraliçe) için 2. sezon onayı verdi.

* Netflix’in Yunanistan dizisi Maestro in Blue (Maestro), çift sezon onayı aldı. 2022’de 9 bölümlük ilk sezonu yayınlanan dizinin 2. ve 3. sezonları 2024 içinde yayınlanacak.

* ABD’de The CW’da yayınlanan ve İsa Mesih'in hayatını konu alan The Chosen'ın 5. sezonu da gelecek. Sezonun prodüksiyonu başladı.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER