Mert Ramazan Demir, Head&Shoulders'ın yeni marka yüzü oldu!

Mert Ramazan Demir, Head&Shoulders'ın yeni marka yüzü oldu!
Head&Shoulders yeni marka yüzü Mert Ramazan Demir’i, Zorlu Sky Lounge’da düzenlediği etkinlikte tanıttı.

Merakla bekleyen misafirlerin huzurunda sahneye çağırılan oyuncu Mert Ramazan Demir partinin en büyük sürpriziydi. Head&shoulders davetlileri, Hey! Douglas ve Soft Analog’un sahne aldığı gecede yeni marka yüzü Mert Ramazan Demir’le beraber eğlendi.

Mert Ramazan Demir; Head&Shoulders ile iş birliği ile ilgili “Bu özel gecede sizlerle birlikte olduğum için çok mutluyum. P&G ve Head&Shoulders ailesi ile çıktığımız bu yolda heyecanımızı paylaştığınız için teşekkür ederim.” ifadelerini kullandı.

P&G Türkiye, Kafkasya ve Orta Asya Yönetim Kurulu Başkanı Tankut Turnaoğlu: “Head&Shoulders kullananların kepeği olmaz.”

P&G Türkiye, Kafkasya ve Orta Asya Yönetim Kurulu Başkanı Tankut Turnaoğlu ise gecede yaptığı konuşmada ''kuruluşumuzdan bu yana özgüven sağlama misyonunu sahiplenmiş bir marka olarak, güçlendirilmiş yeni formülümüze uygun, markamızı en iyi şekilde temsil edecek, genç ve dinamik bir ismi, Türkiye’nin en sevilen oyuncularından birini yeni marka yüzümüz olarak belirledik. Bugün, Head&Shoulders ailesine katılan Mert Ramazan Demir'i sizlere tanıtmanın büyük heyecanını yaşıyoruz.” dedi.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER