Muhteşem Yüzyıl dizisinin NFT'leri yakında satışa çıkıyor!

Muhteşem Yüzyıl dizisinin NFT'leri yakında satışa çıkıyor!
140’tan fazla ülkede 500 milyonu aşkın izleyiciye ulaşan Muhteşem Yüzyıl dizisi NFT’lerini hayranlarıyla buluşturmaya hazırlanıyor. Metaverse platformlarından The Sandbox'ta Muhteşem Yüzyıl NFT'lerinin ön satışı için başvurular bugün başladı.

8 Mart 2024 tarihinde sona erecek başvuru sürecinin ardından 12 Mart2ta NFT’lerin ön satışı gerçekleşecek. The Sandbox kullanıcıları, satın aldıkları NFT’leri metaverse oyunu içerisinde kullanabilecek. Tim Productions imzalı dizinin NFT’leri, kullanıcıların oyundaki kimliğini temsil eden avatarların yanı sıra çeşitli yapılar inşa etmeyi sağlayacak eşyaları ve kaynakları da içeriyor.

The Sandbox, tıpkı Minecraft gibi bir inşa oyunu olarak da biliniyor. Ancak isteyen herkes, bir kripto para cüzdanıyla The Sandbox’a giriş yaparken oyunun dünyasını ve oyuncuların inşa ettikleri yapıları ya da oluşturdukları içerikleri de deneyimleyebiliyor.

The Sandbox ve Muhteşem Yüzyıl işbirliği, geçtiğimiz Temmuz ayında duyurulmuş ve Tim Productions tarafından bir tanıtım videosu yayınlanmıştı.Muhteşem Yüzyıl NFT koleksiyonunun The Sandbox üzerindeki ön satışına kaydolmak ve dizinin NFT’lerini satın almak için bir MetaMask kripto para cüzdanı hesabı açmak ve bu hesapla The Sandbox’a giriş yapmak yeterli. Ardından The Sandbox’a giriş yapılan MetaMask cüzdan adresiyle 8 Mart 2024 tarihine kadar nft@tims.tv e-posta adresine gönderilebilir ve ön satışa katılmak için başvuruda bulunulabilir.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER