Yeni bir Sherlock Holmes dizisi için hazırlıklara başlandı

Yeni bir Sherlock Holmes dizisi için hazırlıklara başlandı
Tristan Fewings/Getty Images
Sherlock Holmes bir kez daha TV ekranına geliyor.

ABD'nin ulusal kanallarından The CW, "Sherlock &Daughter" adlı bir dizi projesine onay verdiğini duyurdu. Başrolde David Thewlis (Fargo) yer alırken Blu Hunt (The Originals) kendisine eşlik edecek. Dougray Scott (Batwoman) Holmes'un düşmanı Moriarty rolünde yer alacak. Dizi, 2025 içinde başlayacak.

Genç Amerikalı Amelia, annesinin gizemli cinayetinin ardından, kayıp babasının efsanevi dedektif Sherlock Holmes olabileceğini öğrenir. Farklı geçmişleri ve tutumlarına rağmen ikili, küresel bir komployu ve annesinin cinayetini çözmek ve gerçekten Sherlock'un kızı olup olmadığını kesin olarak öğrenmek için birlikte çalışmalıdır.

ABD'nin ulusal kanallarından CBS'ten ise yakında Sherlock'suz bir Watson dizisi geliyor.  Bir yıl önce arkadaşı ve ortağı Sherlock Holmes'u Moriarty'nin elinde kaybeden Dr. John Watson, nadir hastalıkların tedavisiyle ilgilenen bir kliniğin sorumlusu olarak tıp kariyerine devam edecek. Ancak eski hayatlarını kendisini geride bırakamayan Moriarty ve Watson kendi hikâyelerini yazmaya devam edecekler. Dizide Dr. Watson'ı Morris Chestnut oynayacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER