CBS'ten Dr. Watson dizisi geliyor!

CBS'ten Dr. Watson dizisi geliyor!
Diondre Jones
Sherlock'suz Dr. Watson dizisi geliyor.

ABD'nin ulusal kanallarından CBS, "Watson" adlı yeni bir dizi projesine onay verdiğini duyurdu. 2024-2025 sezonunda yayınlanacak diziyi Craig Sweeny (Elementary) kaleme alacak. Kapital Entertainment ve CBS Studios yapımını üstlenecek. Medikal drama dizisi olan Watson'ın başrolünde Morris Chestnut yer alacak.

Bir yıl önce arkadaşı ve ortağı Sherlock Holmes'u Moriarty'nin elinde kaybeden Dr. John Watson, nadir hastalıkların tedavisiyle ilgilenen bir kliniğin sorumlusu olarak tıp kariyerine devam etmektedir. Ancak eski hayatı kendisini geride bırakmaz, Moriarty ve Watson kendi hikâyelerini yazmaya devam edeceklerdir.

Morris Chestnut, Nurse Jackie ve The Resident'in ardından yeniden bir medikal dramanın kadrosunda yer alıyor. Kendisi ayrıca Rosewood dizisinde bir patolojiste hayat vermişti. Kariyerinde The Best Man: The Final Chapters, Reasonable Doubt, Diarra from Detroit, Boyz n the Hood, The Brothers, The Perfect Holiday ve Think Like A Man, gibi yapımlar bulunıyor.

Watson, ABD'deki senarist ve oyuncu grevlerinin ardından 2024-2025'e ertelenen drama dizisi Matlock ve komedi dizisi Poppa’s House'ın ardından kanalın gelecek sezon için duyurduğu 3. proje oldu.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER