The Sympathizer dizisi 15 Nisan’da sadece BluTV’de!

The Sympathizer dizisi 15 Nisan’da sadece BluTV’de!
BluTV, tüm dünyanın merakla beklediği dizilerden birini daha kütüphanesine eklemek için geri sayımda. The Handmaiden ve Oldboy filmlerinin yönetmeni Park Chan-Wook imzalı, başrolünde Robert Downey Jr. ve Hoa Xuande’nın yer aldığı The Sympathizer’den yeni bir fragman yayınlandı.
 
Viet Thanh Nguyen’in Pulitzer ödüllü aynı adlı romanından uyarlanan The Sympathizer, Vietnam Savaşı’nın son günlerinde yarı Fransız, yarı Vietnamlı bir komünist casusun mücadelesini anlatıyor.
 
Güney Vietnamlı mültecilerden oluşan bir toplulukta yaşarken, topluluk hakkında gizlice casusluk yapmaya ve sadakati ile yeni hayatı arasında kalan bir adamın mücadelesini konu alan dizi casusluk gerilimi ve kültürlerarası bir hiciv olarak tanımlanıyor.
 
Park Chan-wook ve Don McKellar’ın yapımcılığını üstlendiği The Sympathizer’ın oyuncu kadrosunda Robert Downey Jr., Hoa Xuande, Fred Nguyen Khan, Toan Le, Phanxine, Vy Le, Ky Duyen, Kieu Chinh, Duy Nguyen, Alan Trong, Emmy® ödülü sahibi Sandra Oh yer alıyor. Yedi bölümden oluşan dizide Robert Downey Jr. birden fazla karakterle izleyici karşısına çıkıyor.
 
The Sympathizer, 15 Nisan’da sadece BluTV’de.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER