15 dizi daha iptal: Ratched, Obliterated, Wolf Pack, Schmigadoon!, The Flatshare...

15 dizi daha iptal: Ratched, Obliterated, Wolf Pack, Schmigadoon!, The Flatshare...
Netflix
Son dönemde 15 diziden daha iptal haberi geldi.

* Netflix, Ratched dizisinin 2. sezon onayını geri aldı. Başlamadan çift sezon onayı alan dizinin iptal haberini başrol oyuncusu Sarah Paulson verdi.

Ayrıca Black Summer 2. sezonun ardından, Obliterated ve Sneakerheads ise ilk sezonun ardından iptal oldu.

* Kaley Cuoco, MAX'te ilk iki sezonuyla ekrana gelen The Flight Attendant için 3. sezona niyetli olmadıklarını açıkladı. MAX'in komedi dizilerinden Rap Sh!t ise 2. sezondan sonra iptal oldu.

* Apple TV+, senaryoları ve şarkıları çoktan hazır olan Schmigadoon! dizisinin 2. sezonun ardından iptal olduğunu ve 3'ün gelmeyeceğini açıkladı.

* Geçtiğimiz hafta Paramount+’ın dili İngilizce olmayan - uluslararası yapım bazı içerikleri kaldırmaya başladığını duyurmuştuk. Deadline haberine göre dili İngilizce olan bazı uluslararası yapımları da kaldırmaya başladılar.

Ayrıca uluslararası yapımların prodüksiyonundan tamamen çekilmemişler olsa da bütçe kesintileri kapsamında daha geri plana atmış durumdalar. Bundan böyle Hollywood tipinde franchise yapımlara, filmlere ve dizilere daha fazla ağırlık verecekleri öğrenildi.

2. sezonlarının gelmesi beklenen The Flatshare ve Chemistry of Death'in devamından vazgeçtiler. Ayrıca The Serial Killer’s Wife, The Doll Factory, The Killing Kind, The Burning Girls ve One Night dizilerinin bölümleri platformdan kaldırıldı. Yani dizilerden vazgeçtikleri için 2. sezon ihtimali de kalmadı.

Vicky McClure’nin başrolünde olduğu drama dizisi Insomnia ve Last King of the Cross'un 2. sezonu ise yayınlanacak.

* Paramount+ ayrıca Wolf Pack dizisini de ilk sezonun ardından iptal etti. Nedeni ise iki sezon arası sürenin fazla uzaması. ABD'deki grevler yüzünden ertelenen dizi, prodüksiyon başladığı takdirde 2. sezonuyla 2025'te ekranda olabilecekti. Yaklaşık 2 sene sonra dönen dizi için harcanması gereken tanıtım/pazarlama gideri de daha fazla olacaktı. Paramount da gerek görmeyip vazgeçti.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER