Nicole Kidman ve Elle Fanning, Apple'ın Margo’s Got Money Troubles dizisinin kadrosunda

Nicole Kidman ve Elle Fanning, Apple'ın Margo’s Got Money Troubles dizisinin kadrosunda
Brendon Thorne/Getty Images; Gareth Gatrell; Jon Kopaloff/Getty Images
Nicole Kidman ve David E. Kelley, yeni bir diziyle 4. kez bir araya geliyor.

Rufi Thorpe imzalı, Haziran 2024'te yayımlanacak “Margo’s Got Money Troubles” adlı romanın uyarlama haklarını Apple'ın aldığı açıklandı. Sekiz bölümlük onay alan uyarlama Apple TV+'ta yayınlanacak. 

A24'un yapım stüdyosu oldu. Kelley; senarist, showrunner ve yönetici yapımcı olarak görev alacak. Başrolleri Nicole Kidman ile Elle Fanning üstlenecek. Kidman'la birlikte Elle Fanning ve kardeşi Dakota Fanning de yapımcı olarak dizide yer alacaklar.

Romanın konusuna ilişkin açıklamaya göre, roman bir Hooters garsonu ile eski bir profesyonel güreşçinin kızı olan Margo Millet'e (Fanning) odaklanıyor. Şimdi 20'li yaşlarının başında işsiz ve bekar bir anne olan Margo, geçim sıkıntısı çekmektedir ve bu durum onu bir OnlyFans hesabı açmaya iter. Babası hayatına yeniden girdiğinde, onun profesyonel güreş dünyasından aldığı dersleri OnlyFans işine dahil etmeye başlar ve beklenmedik bir başarı elde eder.

2003'te The Hours filmiyle Oscar ödülü kazanan Nicole Kidman, David E. Kelley'le daha önce Big Little Lies, The Undoing ve Nine Perfect Strangers dizilerinde de birlikte çalıştı. 2017'de Big Little Lies'taki rolüyle Emmy ödülü de kazandı.

Son dönemde The Great ve The Girl From Plainville dizilerinde rol alan Elle Fanning, The Great'teki rolüyle 3 Altın Küre adaylığı aldı.

Televizyonun önde gelen yapımcı, senarist ve yönetmenlerinden biri olan David E. Kelley, Apple'la ikinci bir dizi için bir araya gelmiş oldu. Jake Gyllenhaal'ın başrolünde olduğu Presumed Innocent dizisinin hazırlıkları da sürüyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER