BBC'nin yeni psikolojik gerilim dizisi Dead and Buried'in başrolleri belli oldu!

BBC'nin yeni psikolojik gerilim dizisi Dead and Buried'in başrolleri belli oldu!
BBC
BBC'nin yeni psikolojik gerilim dizisi Dead and Buried'in başrolleri belli oldu. 

Son olarak The Serial Killer’s Wife dizisiyle ekrana gelen Annabel Scholey (The Split, The Salisbury Poisoning) ve The Killing Kind'da rol alan Colin Morgan (Humans, Merlin), dizinin kadrosuna katıldılar. Projede onlara Kerri Quinn, Waj Ali, Owen Roe ve Niamh Walsh eşlik edecek.

Cathy, küçük oğluyla birlikteyken bir süpermarketin dışında, 20 yıl önce erkek kardeşini öldürmekten suçlu bulunan Michael'la karşılaşır. Çevresindekilerin tavsiyesini göz ardı eden Cathy, sosyal medyayı da kullanarak yaptığı araştırmasında Michael’ın tahliye edildiğinden beri kendini yeniden inşa ettiğini, başarılı bir kariyer ve sevgili dolu bir aile hayatı kurduğunu öğrenir.

Kardeşinin travmatik ölümü nedeniyle kendi hayatı alt üst olan Cathy, Michael’ın bunları hak etmediğini düşünür ve onun hayatını mahvetmek için nefret ettiği adamla gizli bir ilişkiye başlar. Cathy'nin takıntısı bir taciz ve aldatma kampanyasına dönüşüp büyüdükçe intikam ve gerçeklikle ilgili karanlık fanteziler de bulanıklaşır.

Colin Bateman (Doc Martin) dizinin yazarlığını, Laura Way (The Holiday) ise yönetmenliğini üstlendi. BBC Kuzey İrlanda, Virgin Media Television ve All3Media International ortaklığıyla hazırlanan dizinin yapımcılığını Screen Ireland, Northern Ireland Screen ve Coimisiún na Meán desteğiyle Three River Fiction (Trackers) ve Vico Films (The Young Offenders) üstlendi.

4 bölümlük mini dizinin çekimleri yakında İrlanda Cumhuriyeti'nde ve Kuzey İrlanda'da başlayacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER