NCIS serisine bir dizi daha katılıyor: Origins

NCIS serisine bir dizi daha katılıyor: Origins
CBS
Gibbs, NCIS evrenine geri dönüyor.

CBS'te ekrana gelen uzun ömürlü polisiye serisine bir dizinin daha katılacağı açıklandı. Adı "NCIS: Origins" olan dizinin merkezinde Mark Harmon'un hayat verdiği Leroy Jethro Gibbs'in gençliği olacak.

Projenin başında Mark Harmon, karakterin gençliğini dizide oynayan oğlu Sean Harmon, NCIS'in senarist-yapımcılarından Gina Lucita Monreal ve David J. North yer alıyor. Deadline'ın haberine göre uzantı fikri Sean Harmon'dan çıktı. Ancak uzantı dizide oyuncu olarak yer almayacak ve yönetici yapımcı olarak görev alacak. Mark Harmon ise yönetici yapımcılığın yanında dış ses olarak da dahil olacak. CBS Studios, bu dizinin de yapımını üstlenecek.

Gibbs, NCIS efsanesi Mike Franks'in başında olduğu bir ekipte, 1991'de, kariyerine özel ajan olarak başlayacak. Orijinal dizide Mike Franks'e Muse Watson hayat vermişti.

Serinin bel kemiği NCIS dizisi 20. sezonunu geride bıraktı ve 12 Şubat'ta 21. sezonuna başlayacak. Seriden şimdiye kadar NCIS: Los Angeles, NCIS: New Orleans ve NCIS: Hawai'i olmak üzere üç uzantı dizi çıktı. Bunlardan NCIS: Hawai'i gelecek yıl 4. sezonuyla dönecek. Ayrıca ilk uluslararası uzantısı NCIS: Sydney ilk sezonunu geride bıraktı.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER